В Днепропетровске «Кредитный Майдан» пикетировал управление Нацбанка (ФОТО)

12.12.2014 11:36

В пятницу, 12 декабря, в Днепропетровске несколько десятков активистов «Кредитного Майдана» пикетировали управление Нацбанка, расположенное на пересечении ул. Ленина и пр. Карла Маркса, передает ИА «МОСТ-ДНЕПР».

Граждане протестовали против невозможности выплаты кредитов из-за стремитльно растущего курса доллара. По словам заемщиков, банки настаивают на выплатах по текущему курсу, а не по установленному на момент подписания кредитного договора.

«Мы люди, которые взяли кредиты на ипотеку, автомобили и прочие нужды в 2007-2008 годах и не могут из-за курса доллара выплачивать кредиты. Банки требуют выплаты по курсу 16 грн и им все равно, что наши кредиты стали в 3 раза больше, что людям нечего есть. Мы объединяемся в общество, потому что самостоятельно доказать что-либо невозможно – они выбрасывают из квартир с детьми и стариками. Получается так, что в долгах остаются и наши дети, и внуки. Мы не хотим «кидать» банки, мы хотим платить, но по нормальному курсу», - рассказала активистка Татьяна Сесь.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю