В Днепропетровске «Кредитный Майдан» пикетировал управление Нацбанка (ФОТО)

12.12.2014 11:36

В пятницу, 12 декабря, в Днепропетровске несколько десятков активистов «Кредитного Майдана» пикетировали управление Нацбанка, расположенное на пересечении ул. Ленина и пр. Карла Маркса, передает ИА «МОСТ-ДНЕПР».

Граждане протестовали против невозможности выплаты кредитов из-за стремитльно растущего курса доллара. По словам заемщиков, банки настаивают на выплатах по текущему курсу, а не по установленному на момент подписания кредитного договора.

«Мы люди, которые взяли кредиты на ипотеку, автомобили и прочие нужды в 2007-2008 годах и не могут из-за курса доллара выплачивать кредиты. Банки требуют выплаты по курсу 16 грн и им все равно, что наши кредиты стали в 3 раза больше, что людям нечего есть. Мы объединяемся в общество, потому что самостоятельно доказать что-либо невозможно – они выбрасывают из квартир с детьми и стариками. Получается так, что в долгах остаются и наши дети, и внуки. Мы не хотим «кидать» банки, мы хотим платить, но по нормальному курсу», - рассказала активистка Татьяна Сесь.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю