В Днепропетровск волонтеры везут детей с Донбасса, чтобы показать поддержку украинцев

03.01.2015 13:59

Днепропетровский журналист, организатор серии гаражных распродаж Garage Sale, волонтер Валерия Мальченко на всоей сранице в фейсбук сообщила, что 6 января волонтеры привозят на праздничные экскурсии около 50 школьников из Красногоровки (Донецкая область). По ее словам, в Днепропетровске для школьников с Донбасса волонтеры приготовили экскурсии, концерты, представления, «чтобы поддержать их, показать, что Украине они нужны, что мы о них заботимся».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Уже 5 месяцев Красногоровка – это украинская территория, но ситуация там плачевная.

«Некоторые дети едят только в школе, местное население выживает фактически за счет гуманитарки. Там нет отопления, большие проблемы с водой. Дети в сильнейшем стрессе. Из 5 школ работает только одна. Одну разбомбили, остальные без отопления. Эту школу топят сами родители.

Волонтеры везут сюда детей на экскурсии, концерты, представления, чтоб поддержать их, показать, что Украине они нужны, что мы о них заботимся. Говорю честно: когда мы были у этих детей на утреннике ко Дню Святого Николая, смотреть на них без слез было невозможно», - пишет журналист. 

6 января в 14.00 в Театре оперы и балета для детей из Красногоровкипокажут первое представление.

Читайте также: В Днепропетровском госпитале для украинских бойцов провели новогодний корпоратив (ФОТО)

Комментарии
йцукен
03.01.2015
что значит слабо? и кто должен спрашивать? бандерлоги?....
гость
03.01.2015
Да Порошенко уже показал поддержку,его уже никто не переплюнет! Дети знают,что президент сказал,что они будут сидеть в подвалах и не будут учиться! Почему с него никто не спросил за эти слова? слабо?
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю