В Днепропетровск волонтеры везут детей с Донбасса, чтобы показать поддержку украинцев

03.01.2015 13:59

Днепропетровский журналист, организатор серии гаражных распродаж Garage Sale, волонтер Валерия Мальченко на всоей сранице в фейсбук сообщила, что 6 января волонтеры привозят на праздничные экскурсии около 50 школьников из Красногоровки (Донецкая область). По ее словам, в Днепропетровске для школьников с Донбасса волонтеры приготовили экскурсии, концерты, представления, «чтобы поддержать их, показать, что Украине они нужны, что мы о них заботимся».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Уже 5 месяцев Красногоровка – это украинская территория, но ситуация там плачевная.

«Некоторые дети едят только в школе, местное население выживает фактически за счет гуманитарки. Там нет отопления, большие проблемы с водой. Дети в сильнейшем стрессе. Из 5 школ работает только одна. Одну разбомбили, остальные без отопления. Эту школу топят сами родители.

Волонтеры везут сюда детей на экскурсии, концерты, представления, чтоб поддержать их, показать, что Украине они нужны, что мы о них заботимся. Говорю честно: когда мы были у этих детей на утреннике ко Дню Святого Николая, смотреть на них без слез было невозможно», - пишет журналист. 

6 января в 14.00 в Театре оперы и балета для детей из Красногоровкипокажут первое представление.

Читайте также: В Днепропетровском госпитале для украинских бойцов провели новогодний корпоратив (ФОТО)

Комментарии
йцукен
03.01.2015
что значит слабо? и кто должен спрашивать? бандерлоги?....
гость
03.01.2015
Да Порошенко уже показал поддержку,его уже никто не переплюнет! Дети знают,что президент сказал,что они будут сидеть в подвалах и не будут учиться! Почему с него никто не спросил за эти слова? слабо?
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат