В Днепропетровск доставили тела погибших защитников аэропорта

20.01.2015 10:55

В Днепропетровск доставили тела трех героев, погибших в донецком аэропорту (ДАП). Тела еще пятерых находятся в моргах на передовой на контролируемой Украины территории.

Об этом на своей странице в Facebook сообщила советник главы Днепропетровской облгосадминистрации Татьяна Губа, пишет Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

По ее словам, еще пятерых бойцов 93-й отдельной механизированной бригады, которая защищает ДАП, ночью доставили в больницы города - двух в больницу Мечникова, троих- в военный госпиталь.

По информации Татьяны Губы, в Днепропетровск также доставлены трое погибших бойцов 93-й бригада.

Читайте также: На Дніпропетровщині нагородили державними нагородами 17 жителів регіону

Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю