В Днепре зарегистрировали петицию по амброзии

26.01.2017 17:22

На сайте Днепровского горсовета зарегистрирована петиция с предложением к властям ввести ответственность города и субъектов хозяйствования за уборку амброзии на закрепленных территориях.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»

«Обращаюсь в первую очередь к руководству города и горздрава с просьбой заняться, наконец, такой насущной проблемой как борьба с амброзией. К сожалению никто даже не обсуждает ни в медаопространстве, ни в интернете необходимость выделять из городского бюджета деньги на мероприятия по уничтожению сорных пыльцевых растений. А ведь эта проблема стоит очень остро, и тысячи людей мучаются от аллергической реакции на цветение амброзии, не только от насморка.

Далеко не все могут выезжать на Западную Украину на весь период цветения, обрекая себя и детей на очень плохое самочувствие ( вплоть до потери трудоспособности).

А ведь раньше так много людей не страдало от поллинозов, так как весной, до цветения, проводилось выкорчевывание с корнем амброзии. А в частном секторе принуждали собственников приусадебных участков (угрозой штрафов) приводить их в порядок. 

Горсовет может вменить в обязанность субъектам хозяйствования очищать принадлежащую им территорию от амброзии - в случае невыполнения этого применять штрафные санкции», - пишет автор петиции Александр Шмалько.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось