В Днепре запретили работу пунктов приема металлолома

11.10.2017 11:00

На сессии горсовета Днепра депутаты приняли решение запретить деятельность пунктов приема металлолома на территории города.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Мэр Днепра Борис Филатов рассказал, что в городе на металлолом крадут ливневки, крышки люков, но главная проблема – воровство лифтового оборудования.

 «У нас в городе проблемы с незаконным приемом металлолома — в связи с этим разграбление и вандализм, в том числе лифтового хозяйства. Совместно с нацполицией мы должны перекрыть кислород подонкам. Внесли проект только вчера, но прошу поддержать», - сказал городской голова.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
кууууу
11.10.2017
А кто крышует эти пункты??? Случайно не милиция-полиция и какая нибудь шваль депутатская???
Николай
11.10.2017
Решение архиважное, давно пора. Но если запретить только в Днепре , будут возить в Запорожье и т.д...надо еще и фильтровать грузовики на выезде с города.
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю