В Днепре закрывают классы на карантин из-за гриппа

29.11.2016 13:55

Грипп, по всем прогнозам, придет к нам на новогодние праздники, но уже сейчас некоторые классы в школах Днепра закрыты на карантин. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

«Закрывать или не закрывать классы на карантин из-за гриппа решает администрация школы, — сказал начальник ГУ Госпродпотребслужбы в Днепропетровской области Андрей Кондратьев. – Наши рекомендации: в том случае, если количество деток, которые не посещают занятия, больше 20%, то рассматривается вариант изменения учебной программы в каждом конкретном классе».

По информации управления Госпродпотребслужбы в Днепропетровской области, с 15 по 21 ноября были закрыты такие классы: 5-А, 5-Б, 5-В, 6-А, 6-В, 6-Г, 7-А, 7-Б, 7-В, 8-А, 8-Б, 8-В, 9-А, 10-А, 10-Б, 1-В, 4-Г в школе №129 по ул. Космонавтов, 12.

Кроме этого, не учатся ученики 2-В касса в школе №39 по ул. Синельниковской, 5. «Подобная информация есть еще по Чечеловском и по Шевченковскому району, — сказал Андрей Кондратьев. – На сегодняшний момент, у нас закрытых школ нет в связи с тем, что мы предпринимаем такие точечные меры. По результатам того, как мы работали в прошлом и позапрошлом году, все указывает на то, что данная система результативная».

По словам Андрея Кондратьева, эпидемиологический порог Днепр и область еще не преодолели. «Все зависит от температурных условий. Думаю, порог мы преодолеем в конце декабря – начале января, — сказал Андрей Кондратьев. – Но в это время как раз начинаются утренники у детей».

Если гриппом дети начнут болеть массово, то часть школ могут закрыть. «В случае, если эпидпорог будет преодолен, то мы будем ставить перед администрацией школ вопрос о приостановлении эксплуатации учебных заведений», — сказал начальник ГУ Госпродпотребслужбы в Днепропетровской области.

В управлении говорят о необходимости привиться от гриппа. «На складах объем вакцин пока небольшой, — сказал Андрей Кондратьев. – Но вакцины есть и мы в управлении собираемся привиться. Тем более, что с двумя видами вирусов, которые идут к нам, мы в ближайшие годы не сталкивались. По нашим прогнозам и по прогнозам Министерства здравоохранения, грипп в этом году простым не будет».

Ищите вакцины в аптеках и скорее прививайтесь – в управлении говорят: время на то, чтобы вакцина подействовала, еще есть.

Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский