В Днепре заканчивают реконструкцию высотки для атошников

28.10.2016 10:19

27 октября руководство города вместе с председателем Государственной архитектурно-строительной инспекции Украины Алексеем Кудрявцевым посетили строительство на ул. Свободы (в районе домов №№217, 219, 221). Для Днепра это первый подобный проект. Реконструкцию многоэтажки для участников АТО и днепрян, которые нуждаются в жилье, планируют закончить в ближайшие 2 месяца.

Это строительство стало возможным после приобретения городом недостроя. Строительные работы здесь начались год назад, до этого недострой простоял не один год. Сейчас девятиэтажка имеет два подъезда на 108 квартир. Квартиры – одно- и двухкомнатные, площадью от 30 до 50 кв. м. Квартиры здесь имеют индивидуальное отопление.

Сейчас в доме проводятся отделочные работы, подключение помещения к сетям водоснабжения, водоотведения и газификации.

После того, как дом сдадут в эксплуатацию, квартиры здесь получат 8 семей погибших бойцов АТО и еще 16 украинских воинов, которые из-за боевых действий потеряли здоровье. Также новоселье отпразднуют многодетные семьи, чернобыльцы, афганцы, сироты, днепряне, которые проживают в аварийных домах и стоят в очереди на получение жилья.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю