В Днепре высокий уровень заболевания корью

16.04.2018 16:30

В Днепре возможна эпидемия кори, рассказала заведующая ВСП «Днепровский городской отдел лабораторных исследований» Наталья Лебединская.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Днепр вечерний».

«Уровень заболеваемости условно разделяют на низкий, средний и высокий. Сегодня в Днепре зафиксирован высокий уровень: 12,3 на 10 000 населения. Это тревожная цифра и мы сейчас разрабатываем совместный план противодействия с департаментом здравоохранения населения горсовета Днепра.

В Аграрно-экономическом университете уже появилась специальная программа: если студент покупает вакцину и предоставляет чек в ректорат, то ему возвращают деньги. Что касается других вузов Днепра, то там организованы профилактические меры. Например, чтобы студенты как можно меньше перемещались – лекции проводят в одной аудитории.

Учитывая реформу децентрализации, Днепропетровская область будет изыскивать средства на программу по вакцинации. К слову, вакцина в области есть. Одна ампула стоит 380 гривен», - сказала Наталья Лебединская.

Комментарии
Последние записи в блогах

Один з найцікавіших цьогорічних заходів «Дніпровського центру професійно - технічної освіти туристичного сервісу» - участь ублагодійному проекті "Генічеськ - територія добра".

Подробнее

У січні – березні 2018 року за фактами вчинення посадовими особами органів фіскальної служби корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, правоохоронними органами розпочато 110 кримінальних проваджень, з них 102 – за матеріалами підрозділів Головного управління внутрішньої безпеки ДФС.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  ГУВБ, працівникам органів ДФС оголошено 29 повідомлень про підозру у вчиненні злочинів.

До суду направлено 11 обвинувальних актів та 7 осіб судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

За вказаний період за матеріалами підрозділів ГУВБ спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 45 адміністративних протоколів про скоєння правопорушень, пов’язаних з корупцією, за якими 5 осіб визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень.

Протягом трьох місяців поточного року підрозділами Головного управління внутрішньої безпеки ДФС проведено 569 службових розслідувань та перевірок, у тому числі:

- за зверненнями фізичних та юридичних осіб – 196;

- за повідомленнями про можливі неправомірні дії працівників служби, що надійшли на сервіс «Пульс» – 42.

За результатами зазначених перевірочних заходів 149 працівникам ДФС винесено офіційні застереження про недопущення протиправної поведінки. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 82 працівники.

 

Подробнее

Юні кам'янчани ділилися з присутніми своїми відкриттями і досягненнями, освідчувалися у любові до рідного краю.

Подробнее

Порядок отримання електронного цифрового підпису

Подробнее
Голосование
Нужны ли досрочные выборы Верховной Рады?
Не знаю
Нет, не нужны
Да, нужны