В Днепре в следующем году больных будут лечить менее чем на 14 грн в сутки

19.12.2016 09:15

Согласно данным Программы социально-экономического развития Днепра на 2017 год, в следующем года на приобретение лекарств для одного пациента в стуки из городского бюджета потратят 13,88 грн.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Всего в больницах Днепра функционирует 5424 койко-места. В 2016 году на медикаменты в сутки было заложено финансирование в размере 12,79 грн.

При этом на некоторые категории пациентов потратят в разы больше. Например, на лекарства для ветеранов войны запланировано потратить 65 грн в сутки, для хосписных больных – 60 грн. В 2016 году эта сумма составляла 40 грн.

Расходы на медикаменты рассчитаны, исходя из стоимости одного исследования – 1,17 грн (1,03 грн – 2016 год), стоимости одного койко-дня на дневном стационаре – 1 грн (на уровне 2016 года), стоимости одно вызова скорой помощи – 6,50 грн (на уровне 2016 года). Стоимость посещения врачей-стоматологов и других врачей запланирована на уровне 2016 року в сумме 1,6 грн та 1 грн соответственно.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю