В Днепре стартовало голосование за лучшие проекты «Бюджета участия»

25.04.2017 09:00

Выбрать лучшие разработки и проекты «Бюджета участия» можно в течение месяца - с 24 апреля по 24 мая.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

В рамках городского конкурса "Бюджет участия" экспертная комиссия целый месяц отбирала проекты, теперь на очереди финальная стадия - народное голосование. Оно продлится также месяц, с 24 апреля по 24 мая, приобщиться может кто угодно.

Положительную оценку получили 258 проектов, большинство связаны с гуманитарной сферой. Все эти проекты и попали на голосование. По статистике, наиболее активную поддержку сегодня получают спортивные проекты. Общая сумма смет финальных проектов - 73 млн грн. На финансирование "Бюджета участия" в  2017 года выделено 16 млн грн, следовательно реализованы будут не все. За первые 10 часов уже проголосовало более 500 жителей города.

Читайте также: Активист показал в цифрах масштабы коррупции в сфере ЖКХ Днепра

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось