В Днепре становится все больше рекламы наркотиков

11.04.2018 14:30

Один из организаторов кампании Drugs_off в Днепре Богдан Свиридонов в эксклюзивном комментарии интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» рассказал, что реклама наркотиков на стенах появляется все чаще и активисты не успевают ее зарисовывать.

«В рейды выходим раз в неделю, раз в месяц проводим большой рейд с привлечением СМИ и других организаций. Рекламы наркотиков становиться только больше, не раз уже замечали как наркоторговцы зарисовывают друг друга и делают новую надпись. Постоянно появляются новые продавцы. Так как зачастую они остаются безнаказанными и привлечь их хоть к какой-то ответственности очень сложно, этих надписей будет появляться все больше и больше», - рассказал активист.

Он отметил, что несмотря на то, что желающих присоединиться к кампании становится больше, рук все равно не хватает.

«Кол-во активистов зависит от самого рейда, обычно от 5 до 10 человек. Разбиваемся на 2-3 группы и идем по заранее продуманному маршруту. Хотелось бы больше, но 1-2 человека в месяц по данному проекту появляются, часто пишут в соц сетях», - говорит Богдан Свиридонов.

По его словам, горожане часто благодарят ребят за такую деятельность, но бывают и те, кто принимает их за хулиганов.

«На рейдах от людей которые понимают, что мы зарисовываем, часто слышим слова благодарности. Кто не знает, бывает делают замечание, приходиться объяснять, что за надписи и почему зарисовываем. Зачастую это касается людей старшего возраста, которые просто ничего не понимают в «этих телеграмах и вайберах» и часто после объяснения удивляются что вообще такое есть, они думают, что это просто вандалы каракули на стенах пишут», - сказал он.

Комментарии
Последние записи в блогах

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що найбільш запитуваною серед відвідувачів Центрів обслуговування платників залишається послуга з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Зокрема, у січні – червні поточного року ЦОП Дніпропетровщини надано більше 86,2 тисячі таких послуг.

Також не втрачає актуальності послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Протягом зазначеного періоду платникам надано понад           37 тисяч цих послуг. Крім того, платників продовжує цікавити послуга з надання витягу з реєстру платників єдиного податку. З початку року видано більше 15 тисяч таких витягів.

На сьогодні обслуговування платників здійснюється 36 Центрами обслуговування платників, що діють при податкових інспекціях Дніпропетровської області, які надають 30 видів адміністративних послуг. Протягом шести місяців поточного року 247 працівниками, задіяних у роботі ЦОП, надано понад 200 тисяч адміністративних послуг. Окрім отримання консультативних та інформаційних послуг, відвідувачі Центрів обслуговування платників мають можливість подати податкову звітність та отримати ключі електронного цифрового підпису.

Подробнее

Західно-Донбаська ОДПІ Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що ДФС України у зв’язку з набранням чинності наказом Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 11.06.2018     № 692/32144 (далі – наказ Мінфіну № 511), яким затверджено зміни, внесені до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435 (далі – наказ Мінфіну № 435), повідомила наступне.

Частиною четвертою ст. 8 Закону України від 08.07.2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами і доповненнями визначено, що порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) визначається цим Законом, у частині адміністрування – Податковим кодексом України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову та митну політику.

Відповідно до п. 46.6 ст. 46 ПКУ у разі якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, який затвердив такі форми, зобов’язаний оприлюднити нові форми звітності.

До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

З огляду на зазначене, звітність за липень 2018 року подається у серпні         2018 року за формами, затвердженими наказом Мінфіну № 435.

Таким чином, звітність за новими формами, затвердженими наказом Мінфіну   № 435 у редакції наказу Мінфіну № 511, подаватиметься платниками ЄСВ, починаючи з 01.09.2018.

 

 

 

Подробнее

Коли на пункті ГВК немає 220V, або Internet, це зрозуміло і потрібно виправляти недоліки,а от коли у УТБ області немає бажання працювати... 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось