В Днепре создали онлайн-карту ремонтов жилого фонда

28.09.2016 09:47

Теперь жители Днепра смогут узнать о запланированных ремонтах в их домах благодаря виртуальной карте.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Специалисты горсовета создали сервис «Карта ремонтных работ», позволяющий благодаря интернету получить информацию о том, какой именно ремонт проведут в доме и сколько средств на это выделили. Таким образом, горожане смогут соотнести качество работ и выделенную на них сумму и сделать соответствующие выводы.

Читайте также: Днепряне с помощью смартфона смогут контролировать качество ремонта дорог.

Комментарии
Екатерина
28.09.2016
По ссылке открывается карта дорог, а не ремонтных работ в домах.
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю