В Днепре состоялся футбольный фестиваль «Играй за свои права»

22.10.2018 14:15
19-20 октября в Днепре провели футбольный фестиваль «Играй за свои права» а также обучение для тренеров.
 
Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу Днепровского горсовета.
 
Мероприятия прошли в рамках проекта «Холистический футбол» при поддержке FARE network и стратегического антидискриминационного партнера Союза европейских футбольных ассоциаций (UEFA).
 
Цель фестиваля - в форме игры ознакомить молодежь с основными понятиями прав и свобод.
 
В мероприятии приняли участие 55 девушек и парней, в частности, внутренне перемещенные лица, дети из семей участников АТО и ООС, дети с инвалидностью и дети из малообеспеченных семей.
 
Участникам предложили пройти 6 интерактивных локаций с социальными версиями игры в футбол и познавательными упражнениями. На одной из площадок детей ждала викторина о деятельности Европейского Союза и Совета Европы.
 
В состав тренерской команды вошли учителя физкультуры, молодежные работники, представители Молодежного совета Днепра, наставники футбольных школ. Они встречали детей на локациях. В конце фестиваля все участники побывали на экскурсии на стадионе «Днепр-Арена».
 
"Социальные версии спортивных игр формируют навыки совместного принятия решений, ненасильственной коммуникации и трансформации конфликтов, развивают чувство эмпатии и солидарности", - рассказали организаторы.
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю