В Днепре снесли рынок, примыкающий к «Озерке» (ФОТО)

17.01.2017 10:09

Сегодня рано утром был снесен незаконный рынок "Торжок". Тот самый, который примыкал прямо к центральному городскому проспекту.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал мэр Борис Филатов, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Некоторые товарищи подумали, что увлекшись "бигмордовой" войной, я забыл о МАФах и рынках. Не забыл.

Я как мантру повторяю тут еще раз. Я ничего и никого не забываю. Если вы получили передышку по времени, как рынок на Инженерной, то не думайте, что мы не вернемся к вам снова. Например, через месяц.

Вам не помогут ни продажные судьи и полицейские, ни дагестанская фракция горсовета, ни слезливые статьи в прессе, митинги и даже вывешивание моих чучел по городу.

Дело просто во времени. Рано или поздно мы прийдем к каждому.

И еще. С сегодняшнего дня в городе вводится принцип коллективной ответственности. Если хозяева двух МАФов позволяют ночью втискивать между ними еще один, то сносятся все три.

И не надо причитать, что у "нас все в порядке с документами, а этот случайно сам появился". Мы считаем, что вы в доле и будете страдать заодно", - рассказал городской голова.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
ого
17.01.2017
царь борька возомнил себя богом..
серж
17.01.2017
Браво!
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский