В Днепре с набережной выгоняют торговцев

19.05.2017 10:45

Юрист, инициатор проекта «Как приручить закон» Антон Деньгуб заявил, что ему пожаловались предприниматели, которые занимаются сезонной торговлей на набережной, что горсовет в одностороннем порядке разрывает с ними договора.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Позвонили предприниматели, которые занимаются сезонной торговлей на набережной.

У многих массово расторгают договора в одностороннем порядке (с выплатой компенсации за уплаченные летние месяцы).

Я говорю о торговле сладкой ватой, кукурузой, кофе и т.д.

У нас теперь набережная будет полностью очищенна от торговли или это единичные случаи с отдельными предпринимателями?", - написал он.

Вот как прокомментировал эту ситуацию начальник КП «Управление по организации контроля в сфере благоустройства и размещения внешней рекламы» Александр Каховский.

Фото: zabeba.li

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее

Результати соціологічного дослідження, проведеного Американським Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI), демонструють бажання українців змінити існуючу політичну верхівку країни, а також зміцнення позицій нових проєвропейських політичних сил та лідерів, серед яких і Валентин Наливайченко зі своєю командою.

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось