В Днепре ректор химико-технологического университета скрывает доходы

03.08.2017 10:15

Ректор Украинского государственного химико-технологического университета Александр Пивоваров не внес в свою декларацию ни один вид своих доходов. Также, он не внес доходы супруги.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 368.media.

В своей декларации ректор указал квартиру супруги площадью 48,3 кв. метра в Днепре и свой земельный участок площадью 540 кв. метров в Днепропетровской области, а также свой автомобиль марки Ssang Yong Rexton (2010). Интересно, что все было зарегистрировано на семью 31 декабря 2016 года.

А вот о доходах ни слова. Пивоваров не указал ни свои, ни супруги. При этом семейная пара находится в пенсионном возрасте.

Этот факт весьма заинтересовал правоохранительные органы. Полиция выяснила, что Александр Пивоваров с 2007 года получает пенсию, а его супруга – с 2003 года.

Правоохранители расценили такой поступок ректора, как внесение заведомо недостоверных ведомостей и открыли в отношении него уголовное производство.

Комментарии
Максим
03.08.2017
Для майдаунов нужно место освободить.Научного авторитета у них нет, они даже не все буквы знают. Поэтому на помощь пришла аваковская пилиция. Скоро будут везде одни скакуны.
Днепр
03.08.2017
При чем здесь ложь? Человек скрыл свои данные, как требует закон
Михаил
03.08.2017
Я не знаю кому и зачем нужно писать заведомую ложь!!!!! Знаю Александра Андреевича всю свою сознательную жизнь! Более честного и порядочного человека тяжело найти в наше время!!!! И еще!!! За всю историю хим.теха это самый порядочный и к сожалению самый БЕДНЫЙ ректор!
Последние записи в блогах

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет