В Днепре принят очередной бюджет разворовывания, - Начарьян

01.12.2016 15:06

Фракция Оппозиционного Блока в Днепровском горсовете покинула сессию задолго до ее завершения.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Оппоблока.

«На сессии горсовета Днепра промэрское большинство не позволило ОппоБлоку принять ряд программ по реальной поддержке горожан. Также подконтрольные Филатову депутаты отказались создать комиссию по расследованию многомиллионных хищений из городского бюджета Днепра. Эти решения не были даже внесены в повестку дня сессии», - рассказали представители партии. 

Руководитель фракции Оппозиционного Блока в горсовете Наталья Начарьян заявила: «Ни один вопрос, который наша фракция требовала вынести на голосование, не был поддержан депутатами провластных партий. Этот горсовет, как и центральная власть, погряз в коррупции и полностью игнорирует жителей Днепра. Неудивительно, что согласно ноябрьским результатам социсследований, проведенных центром «София», почти 2/3 опрошенных готовы поддержать мирные акции протеста против роста цен и повышения тарифов на коммуналку».

Депутат отметила, что ОппоБлок требовал принять на сессии программы реальной поддержки горожан. «В том числе, разработанный ОппоБлоком проект решения о реальном снижении тарифов для людей. Ранее внесенные на сессию, но заблокированные большинством решения об увеличении выплат ветеранам ВОВ, чернобыльцам и поддержке семей с новорожденными. Одним из главных наших требований было создание из оппозиционных депутатов контрольной комиссии по расследованию фактов коррупции в руководстве горсовета Днепра», - сказала Начарьян.

Также депутат прокомментировала принятие бюджета Днепра 2017. «Бюджет был просто продавлен Филатовым. Подконтрольное ему тушко-большинство проголосовало за бюджет, даже не читая его. Мы заявляем, что в Днепре принят очередной бюджет разворовывания».

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю