В Днепре паралимпийцам устроят сюрприз

22.09.2016 10:15

Сегодня, 22 сентября, паралимпийская сборная Днепропетровской области возвращается домой. В ее активе - 13 золотых, 9 серебряных и 8 бронзовых медалей. Руководство области предлагает сделать сюрприз для спортсменов и встретить их перед въездом в Днепр.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу облсовета.

Тем, кто хочет поучаствовать в таком своеобразном флешмобе и выразить свое уважение паралимпийцам, нужно к 12.00 подъехать к стеле, которая находится при въезде в Днепр со стороны Полтавской области.

Читайте также: Легкоатлеты Днепра призвали к ответу Резниченко и Пригунова.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю