В Днепре отметили День скорби и памяти жертв войны в Украине

22.06.2017 16:42

Утром 22 июня, в День скорби и чествования памяти жертв войны в Украине, к памятнику воинам 152-й стрелковой дивизии в Днепре возложили цветы памяти. У монумента собралось более ста днепрян. Память погибших земляков присутствующие почтили минутой молчания. Также здесь провели панихиду. Вспоминали и современных героях - украинских бойцов АТО, которые на востоке защищают независимость государства. Кроме того, в траурной даты на здании Днепровской мэрии приспустили государственный флаг.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

«К сожалению, войны на территории Украины продолжаются. Безусловно, это был страшный день - 22 июня 1941 года. По разным данным, в той войне погибло от 6 до 8 млн человек. Это огромная потеря », - сказал заместитель городского головы Александр Шикуленко.

В этом году горсовет увеличил на 5 млн грн финансирование комплексной программы социальной защиты ветеранов. Из бюджета выделяется около 17 млн ​​грн.

Ко Дню скорби участникам боевых действий и инвалидам Второй мировой оказали материальную помощь на общую сумму 767 тыс. грн. Ко Дню освобождения Украины, который отмечается 28 октября, ветераны получат материальную помощь на сумму почти 2 млн грн. А по случаю Дня освобождения города Днепра - 25 октября - общая финансовая поддержка ветеранов достигнет 767 тыс. грн.

Напомним, 76 лет назад, 22 июня, в 4 часа утра, нацистская Германия напала на Советский Союз. Вторая мировая война остается величайшей трагедией человечества. В кровопролитных боях тогда погибли миллионы людей. Очень большие потери понесла и Украина. Со временем живых свидетелей и участников той войны остается все меньше. Так, в Днепре в период с 9 мая и до сих пор количество ветеранов сократилось с 809 до 767 человек.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, председатель общественной организации "Центр защиты"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский