В Днепре отменили тендер на ремонт дорог на 200 млн грн

13.06.2017 12:58

Заместитель председателя общественной организации «Громадський Контроль» Денис Селин заявил, что один из тендеров на ремонт дорог в Днепре был отменен по причине нарушения законодательства.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мы больше 2-х месяцев боролись за то, чтобы у нас в тендерах на ремонт дорог было четко указано, какие дороги делаются, что на них делается и чтобы там была гарантия 5 лет.

В этом году с формулировкой «текущий ремонт дорог» было разыграно 2 тендера, общей стоимостью 410 млн.грн.

На сейчас, из-за грубого нарушения законодательства, тендер на 200 млн.грн отменен. Во втором тендере сумма сократилась с 210 млн грн до 123 млн грн.

Так как деньги под дороги в бюджете заложены, то на 287 млн грн с высокой вероятностью будет объявлен новый тендер. Но уже с новыми четкими критериями по дорогам. Департаменту благоустройства необходимо будет по-новому оформлять такие закупки, так как аудиторская служба четко обозначила, что в прошлом тендере были системные нарушения законодательства», - написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Ротте
13.06.2017
А Селин уже и с новой власти натренировался иметь мзду малую?) Или наоборот, не дают а он мстит?)))
Последние записи в блогах

Заповнити анкету і взяти учать у проекті можуть активні жителі територіальних громад, члени громадських ініціатив, представники ОМС чи політичних сил, представники регіональних засобів масової інформації, підприємці тощо.

Подробнее

Єдиний в Україні науковий і вищий консультативний заклад з медико-соціальних питань людей з особливими потребами в Дніпрі, який має майже сторічний досвід успішної роботи, опинився під загрозою знищення через відсутність фінансування, а його працівники не отримують зарплату. Про це повідомив народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час брифінгу в парламенті.

Подробнее

Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко наполягає на необхідності скасування можливості обрання запобіжного заходу у вигляді грошової застави для осіб, які підозрюються у корупційному злочині.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат