В Днепре отменили тендер на ремонт дорог на 200 млн грн

13.06.2017 12:58

Заместитель председателя общественной организации «Громадський Контроль» Денис Селин заявил, что один из тендеров на ремонт дорог в Днепре был отменен по причине нарушения законодательства.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мы больше 2-х месяцев боролись за то, чтобы у нас в тендерах на ремонт дорог было четко указано, какие дороги делаются, что на них делается и чтобы там была гарантия 5 лет.

В этом году с формулировкой «текущий ремонт дорог» было разыграно 2 тендера, общей стоимостью 410 млн.грн.

На сейчас, из-за грубого нарушения законодательства, тендер на 200 млн.грн отменен. Во втором тендере сумма сократилась с 210 млн грн до 123 млн грн.

Так как деньги под дороги в бюджете заложены, то на 287 млн грн с высокой вероятностью будет объявлен новый тендер. Но уже с новыми четкими критериями по дорогам. Департаменту благоустройства необходимо будет по-новому оформлять такие закупки, так как аудиторская служба четко обозначила, что в прошлом тендере были системные нарушения законодательства», - написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Ротте
13.06.2017
А Селин уже и с новой власти натренировался иметь мзду малую?) Или наоборот, не дают а он мстит?)))
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю