В Днепре охрана Юлии Тимошенко разогнала пикет против нее (ФОТО)

12.10.2016 14:30

В Днепре во время визита Юлии Тимошенко перед пресс-конференцией ее встретили недовольные горожане с плакатами.

Об этом пишет PR-portal.

«Юля, уйми свою тетю», «Мед прилип к рукам тети!», «Тетя, верни мед бойцам», «С медом жизнь-то слаще стала?», - гласили надписи на импровизированных плакатах.

Как заявили митингующие, они пришли выразить свое возмущение «нечестным поведением» представителей партии «Батькивщина».

Народный депутат от «Батькивщины» Александра Кужель, глава областной организации – родная тетя Юлии Тимошенко – Антонина Ульяхина – вступили в словесную перепалку с пикетчиками, а охрана политического лидера с нецензурными выражениями принялась отбирать агитационную продукцию у днепрян.

Напомним, не так давно в Днепре появились борды с надписью «тетя, верни мед бойцам!», адресованные Антонине Ульяхиной. Ранее пользователи соцсетей активно обсуждали историю, когда собранный волонтерами мед, переданный представителям партии Тимошенко, так и не доехал по назначению.

Фото: prportal.com.ua.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной организации партии ВО "Батькивщина", депутат Днепропетровского областного совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Борис
12.10.2016
Так это алкашня, а не громадские активисты. Всего-то три или четыре алкаша. Наверное на бутылку заработать захотели??????
прохожий
12.10.2016
тетя сьела все варенье, вот и все стихотворенье
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет