В Днепре охрана Юлии Тимошенко разогнала пикет против нее (ФОТО)

12.10.2016 14:30

В Днепре во время визита Юлии Тимошенко перед пресс-конференцией ее встретили недовольные горожане с плакатами.

Об этом пишет PR-portal.

«Юля, уйми свою тетю», «Мед прилип к рукам тети!», «Тетя, верни мед бойцам», «С медом жизнь-то слаще стала?», - гласили надписи на импровизированных плакатах.

Как заявили митингующие, они пришли выразить свое возмущение «нечестным поведением» представителей партии «Батькивщина».

Народный депутат от «Батькивщины» Александра Кужель, глава областной организации – родная тетя Юлии Тимошенко – Антонина Ульяхина – вступили в словесную перепалку с пикетчиками, а охрана политического лидера с нецензурными выражениями принялась отбирать агитационную продукцию у днепрян.

Напомним, не так давно в Днепре появились борды с надписью «тетя, верни мед бойцам!», адресованные Антонине Ульяхиной. Ранее пользователи соцсетей активно обсуждали историю, когда собранный волонтерами мед, переданный представителям партии Тимошенко, так и не доехал по назначению.

Фото: prportal.com.ua.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной организации партии ВО "Батькивщина", депутат Днепропетровского областного совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Борис
12.10.2016
Так это алкашня, а не громадские активисты. Всего-то три или четыре алкаша. Наверное на бутылку заработать захотели??????
прохожий
12.10.2016
тетя сьела все варенье, вот и все стихотворенье
Последние записи в блогах

Заповнити анкету і взяти учать у проекті можуть активні жителі територіальних громад, члени громадських ініціатив, представники ОМС чи політичних сил, представники регіональних засобів масової інформації, підприємці тощо.

Подробнее

Єдиний в Україні науковий і вищий консультативний заклад з медико-соціальних питань людей з особливими потребами в Дніпрі, який має майже сторічний досвід успішної роботи, опинився під загрозою знищення через відсутність фінансування, а його працівники не отримують зарплату. Про це повідомив народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час брифінгу в парламенті.

Подробнее

Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко наполягає на необхідності скасування можливості обрання запобіжного заходу у вигляді грошової застави для осіб, які підозрюються у корупційному злочині.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат