В Днепре охрана Юлии Тимошенко разогнала пикет против нее (ФОТО)

12.10.2016 14:30

В Днепре во время визита Юлии Тимошенко перед пресс-конференцией ее встретили недовольные горожане с плакатами.

Об этом пишет PR-portal.

«Юля, уйми свою тетю», «Мед прилип к рукам тети!», «Тетя, верни мед бойцам», «С медом жизнь-то слаще стала?», - гласили надписи на импровизированных плакатах.

Как заявили митингующие, они пришли выразить свое возмущение «нечестным поведением» представителей партии «Батькивщина».

Народный депутат от «Батькивщины» Александра Кужель, глава областной организации – родная тетя Юлии Тимошенко – Антонина Ульяхина – вступили в словесную перепалку с пикетчиками, а охрана политического лидера с нецензурными выражениями принялась отбирать агитационную продукцию у днепрян.

Напомним, не так давно в Днепре появились борды с надписью «тетя, верни мед бойцам!», адресованные Антонине Ульяхиной. Ранее пользователи соцсетей активно обсуждали историю, когда собранный волонтерами мед, переданный представителям партии Тимошенко, так и не доехал по назначению.

Фото: prportal.com.ua.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной организации партии ВО "Батькивщина", депутат Днепропетровского областного совета 6-7 созывов
Подробнее
Комментарии
Борис
12.10.2016
Так это алкашня, а не громадские активисты. Всего-то три или четыре алкаша. Наверное на бутылку заработать захотели??????
прохожий
12.10.2016
тетя сьела все варенье, вот и все стихотворенье
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет