В Днепре обокрали офис общественной организации атошников (ФОТО)

10.03.2017 09:06

9 марта ночью взломали офис ОО «Щит-Дніпро» Добровольческое подразделение волонтеров и ветеранов АТО».  Украли документы, деньги и рабочий нетбук Samsung.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал сотрудник организации Олег Шарко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Да, я все понимаю. Кроме одного, как можно воровать у тех, кто помогает бойцам, воюющим на передовой, раненым! Они же защищают всех нас!

У меня просьба ко всем неравнодушным. Вот фото украденного нетбука - загляните в ближайший ломбард или скупку, если увидите там подобный - сделайте фото и кидайте в группу. Попробуем найти и наказать злоумышленников. Обидно, в нем много уникальных фото из АТО и по работе «Щита». Документы нашли на Вокзальной площади», - написал он.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю