В Днепре ночью минировали два вокзала (ФОТО)

25.08.2017 09:30

В ночь на 25 августа неизвестные «заминировали» два железнодорожных вокзала Днепра – центральный и «Южный». Полиции пришлось эвакуировать всех, находящихся в зданиях. Тем не менее, поезда продолжали свою работу.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Информатор.

Сообщение о минировании поступило в службу спасения около 1:00. Позвонил неизвестный мужчина и рассказал, что здание центрального вокзала заминировано. Личность звонившего на данный момент устанавливается.

На место происшествия приехали несколько экипажей патрульной полиции, «скорая помощь» и сотрудники ГСЧС. Здание вокзала оцепили, всех пассажиров и сотрудников в экстренном темпе эвакуировали.

На место прибыли также кинологи и взрывотехники. Здание обследовали, подозрительных или взрывоопасных предметов обнаружено не было.

Движение поездов не прекращалось, транспорт прибывал и отбывал по расписанию, однако пассажиров выводили через пешеходный надземный переход, минуя здание вокзала.

Как сообщил командир 4 батальона патрульной полиции Днепра Николай Рябовол, одновременно с сообщением о минировании центрального железнодорожного вокзала поступило сообщение и о заминировании ж/д вокзала «Южный». Там также провели обследование территории с собаками. Сообщение о минировании и в этом случае оказалось ложным.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю