В Днепре непогода смыла дорогу, отремонтированную неделю назад (ФОТО)

21.04.2017 10:06

Журналист Елена Кальянова на своей странице в Фейсбук опубликовала фотографии дороги, которая ведет с ж/м Победа к Днепропетровской областной клинической детской больнице, которая находится на ул. Космической. По ее словам, ремонт там сделали настолько некачественно, что через неделю асфальта на дороге совсем не осталось.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«О последствиях снего-дождя. А точнее, глупости, бесхозяйственности, думаю, воровства тоже. Эта дорога ведет от недавно открытого Президентом неонатального отделения областной детской поликлиники на ж/м Победа через частный сектор. В общем-то, других  пешеходных путей с массива,  кроме объезда по Космической, я к этой больнице не знаю.  Дорога всегда была ужасной -  поток воды сверху, грязь, мусор. Но проблески асфальта были, но прошли... Неделю назад эту дорогу заасфальтировали. Закатали асфальтовой крошкой, бэушной, как я понимаю. Насыпали ее в размытые канавы, прямо в глину, землю и песок. С первого взгляда было видно, что асфальт продержится до первого дождя. И вот он на фото спустя неделю. Я не понимаю, какой идиот спланировал и исполнил такой ремонт.  Зачем?  Это ведь все равно, что посыпать песком водную горку.  Если это бюджетные деньги,  то это выглядит и называется однозначно. Вы знаете как.  Не верю, что такой асфальт уложили по частной инициативе, кто бы выбросил свои деньги?», - написала она.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю