В Днепре неизвестные разрисовали офис партии Саакашвили

23.03.2018 14:45

Сегодня ночью неизвестные разрисовали красками фасад офиса областной организации «Движение новых сил», сообщает интернет-издание «ДНЕПР.ГЛАВНОЕ» со ссылкой на заявление партии в Фейсбуке».

На одном из баннеров испортили название структуры так, чтобы получилось слово «разРУХа», на другом – написали слово «Рейдер».

 

Напомним, ранее сообщалось о серьезном внутрипартийном конфликте внутри областной организации партии «Движение новых сил», причиной которого стало назначение руководителем структуры депутата областного совета Анатолия Гайворонского.

Данное решение центрального штаба партии вызвало резкое неприятие у претендовавших на лидерство координаторов местной ячейки Федора Свистуна и Мигеля Лопеса, которые направили в адрес Саакашвили обращение «о саботаже в построении партии и циничном обмане со стороны отдельных руководителей партии», в котором объявили о недоверии Гайворонскому, функционерам центрального штаба И. Слободянику, О.Галабале и высказали обеспокоенность «нарушением публичных обещаний со стороны Д. Сакварелидзе и Ю. Деревянко».

Впрочем, по информации наших источников в областной организации, в указанном конфликте руководители партии поддержали Гайворонского, который избавился от конкурентов и за последний месяц организовал в Днепре несколько массовых акций агитационного характера.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Вадим
04.07.2019
А где находится офис в днепре
валера
23.03.2018
Каментарии пишут зависники, Анатолий Иванович просто очистил партию от наркоторговцев, продажных ментов и проституток (жена лопеса входит в топ-5 любовниц Саакашвили, погуглите). теперь же ему всячески ставят преграды и не дают нормалтно работать!!!
Гена
23.03.2018
Еще и любовницу свою в офисе пристроил. Какая партия, такие и руковорители!
Андрей
23.03.2018
Небось сам Гайворонский и разрисовал, популярность себе набивает. Хоть правду про себя написал, что он рейдер поганый.
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю