В Днепре на «безопасности города» решили «распилить» 19 млн грн, - ГромКонтроль

29.09.2016 14:29

Активист ОО «Громадський контроль» Денис Селин считает, что город может потерять миллионы гривен из-за закупки неработоспособной системы видеонаблюдения.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В городе принята программа «Безпечне місто». За 5 лет планируют потратить 876 млн грн. Одним из основных компонентов системы является размещение уличных камер и построение системы видеонаблюдения. Системой камер будут пользоваться в первую очередь полиция и СБУ.

КП «Инфорада» объявила тендер на закупку первой очереди системы стоимостью 19 млн грн. То, что тендер прописан очень плохо, это ничего не сказать, и очень высока вероятность закупки неработоспособной системы с очень слабыми параметрами.

Сейчас указаны требования к камерам 2Мріх (1920х1080), но, к сожалению, это камеры прошлого века, и они не в состоянии нормально распознавать лица,

Чтобы убрать всех лишних, в документацию прописали целую серию нереальных пунктов. Например, надо получить согласование на 350 опор, на которых будут размещаться камеры (пункт 1.7). Сделать это меньше чем за месяц в наших реалиях почти невозможно.

И, напоследок, для кого и почему это делается:

Директор КП «Инфорада» Петренко Володимир Володимирович.

Директор «Фрегата»: Петренко Костянтин Володимирович.

Совпадает не только фамилия и отчество, но и непосредственно начальство -

Мішалов Вячеслав Дмитрович

Думаю, всем понятно, под кого создан тендер и кто победит», - написал он.

Читайте также: До конца года в Днепре установят 350 камер видеонаблюдения.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Депутат, экс-секретарь Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю