В Днепре ищут свидетелей скандального инцидента с беспомощной патрульной

04.11.2016 10:33

В пресс-службе патрульной полиции Днепра заявили, что ищут свидетелей позорной съемки, объектом которой стала их сотрудница.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу полиции.

Напомним, что на днях в интернет-пространстве появился ролик с девушкой, находящейся в беспомощном состоянии, которую снимают на видео неизвестные. В ходе съемки мужчины выясняют, что девушка – патрульная. Тогда они начинают издеваться над ней, оскорбляя в ее лице всю украинскую полицию.

Согласно официальному заявлению полиции, наркотиков и алкоголя в крови девушки выявлено не было. Сейчас она находится на стационарном лечении в медучреждении, и пока врачи не могут поставить ей диагноз. Что касается авторов ролика, то от них требуют извинений, а также обещают наказать по всей строгости закона.

В то же время у представителей интернет-пространства, обсуждающих ролик, возникло много претензий как к патрульным, так и к неизвестным видеографам. В первую очередь, это вопрос с именем девушки. В ролике она представляется Александрой, а по документам из наркодиспансера проходит как Татьяна. В видео ей предлагают вызвать скорую, а она отказывается. Среди предположительных диагнозов комментаторы называют сахарный диабет и инсульт.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю