В Днепре идея о присоединении к НАТО не пользуется популярностью

26.08.2017 18:45

В Днепре идея о присоединении Украины к блоку НАТО не пользуется широкой популярностью. Таковы данные социологического исследования, проведенного Международным республиканским институтом по заказу агенства США "USAID", сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Если бы референдум про НАТО состоялся в ближайшие дни, "за" отдали бы свои голоса только 32% опрошенных. 29% проголосовали бы против, 15% респондентов не стали бы голосовать, а еще 24% затруднились с ответом.

Читайте также: Украина пока не готова вступить в НАТО, а НАТО не готово принять Украину, - Волкер

В то же время поддержка Европейского союза намного выше - 53% опрошенных полностью поддерживает такое стремление Украины, в то время как 14% - за Таможенный Союз с Россией.

Комментируя результаты, мэр Днепра Борис Филатов на своей странице в "Фейсбук" отметил, что исследование качественное и ему следует доверять: "Это не отечественные "опросы", когда за деньги политиков, местная шваль, компрометирующая само слово "социология", рисует любые комплиментарные цифры".

 

Примечание: Опрос проводился по всей Украине (за исключением оккупированных территорий Крыма и Донбасса) с 9 июня по 7 июля 2017 года. В нем приняло участие 2400 постоянных жителей Украины в возрасте от 18 лет и старше и имеющих право голоса.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
ua
29.08.2017
Сегодня в НАТО Украину никто не примет -не готовы! Прийдет время Украину будут просить вступить в НАТО в этом сомнения нет!
Днепрянин
27.08.2017
Днепрянка, ТП, по себе о людях несуди.
Павло
26.08.2017
Давайте відверто = будь-який референдум по НАТО Дніпро зараз провалить. Але слід працювати над тим, щоб коли прийде час, ми були масово готові сказати ТАК!
Днепр
26.08.2017
Не будет Украина никогда в НАТО, хоть пять опросов проведите
Дніпро
26.08.2017
Більшість розумних людей вже давно ЗА НАТО. Думаю, не варто розтлумачувати причини цього. А ось совки, прихильники руцького миру та інша біомаса була і буде проти. Але нам дуже важливо стати хоча б союзником, а потім і членом альянсу.
українка
26.08.2017
А все ж - більшість. Чому нас небагато - до керманичів, які нас туди спрямовують, довіри не маємо.
Дніпрянин
26.08.2017
На жаль, так і є - над темою НАТО в місті ніхто не працює, Філато і Ко лише гроші тирять
дніпрянка
26.08.2017
32 проти 29 відсотків - це більшість "ЗА". А " популярність" тут ні до чого, це вам не рейтинг пісень на радіо. Ми Філатова обрали теж не абсолютною більшістю і не зважали на його опонентів-"ригалів", а ту біомасу, яка не визначилась і не голосувала б, то й взагалі не треба враховувати, адже їх, як тварин, можна купити за пакунок каші.
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

До даного переліку включається сума витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) на оплату допоміжних репродуктивних технологій згідно з умовами, встановленими законодавством, але не більше ніж сума, що дорівнює третині доходу у вигляді заробітної плати за звітний податковий рік  (п.п. 166.3.6 п. 166.3 ст. 166 ПКУ).

Обмеження права на нарахування податкової знижки передбачені п.166.4  ст. 166 ПКУ.

Відповідно до частини сьомої ст. 281 Цивільного кодексу України від 16 січня 2003 року № 435-IV із змінами та доповненнями повнолітня жінка або чоловік мають право за медичними показаннями на проведення щодо них лікувальних програм допоміжних репродуктивних технологій згідно з порядком та умовами, встановленими законодавством.

Порядок застосування допоміжних репродуктивних технологій в Україні, який визначає механізм та умови застосування методики допоміжних репродуктивних технологій, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 09.09.2013 № 787 із змінами, стосується удосконалення медичної допомоги населенню при лікуванні безпліддя із застосуванням допоміжних репродуктивних технологій та регулює відносини між пацієнтами (жінками, чоловіками) та закладами охорони здоров’я, які забезпечують застосування методик допоміжних репродуктивних технологій та не містить положень щодо порядку (способів) оплати наданих медичних послуг та суб’єктів, які здійснюють таку оплату.

Відповідно до ст. 3 Основ законодавства України про охорону здоров’я від 19 листопада 1992 року № 2801-ХІІ із змінами послугою з медичного обслуговування населення (медичною послугою) є послуга, що надається пацієнту закладом охорони здоров’я або фізичною особою – підприємцем, яка зареєстрована та одержала в установленому законом порядку ліцензією на провадження господарської діяльності з медичної практики, та оплачується її замовником.

Замовником послуги з медичного обслуговування населення можуть бути держава, відповідні органи місцевого самоврядування, юридичні та фізичні особи, у тому числі пацієнт.

Таким чином, платник ПДФО чоловічої статі має право на отримання податкової знижки згідно із п.п. 166.3.6 п. 166.3 ст. 166 ПКУ на суму витрат на оплату допоміжних репродуктивних технологій, наданих дружині платника ПДФО, але оплачених таким платником (чоловіком).

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що відповідно до Регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України (далі –  АЦСК ІДД ДФС) заява в усній формі подається клієнтом (користувачем) до АЦСК ІДД ДФС засобами телефонного зв’язку за номером, який опублікований на власному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС, при цьому клієнт (користувач) повинен повідомити адміністратору реєстрації наступну інформацію:

► ідентифікаційні дані власника кваліфікованого сертифіката;

► ключову фразу голосової автентифікації.

Заява в усній формі приймається тільки у випадку позитивної автентифікації (збігу голосової фрази та ідентифікаційних даних користувача з інформацією в реєстрі сертифікатів).

 

Подробнее

З початку року до суду направлено 19 кримінальних проваджень про протиправну діяльність 56 членів злочинних угруповань – повідомив перший заступник Голови ДФС Сергій Білан.

За його словами, розслідування злочинів, вчинених у складі організованих груп і злочинних організацій, є пріоритетом в роботі слідчих підрозділів податкової міліції.

"Протягом 5 місяців поточного року слідчими підрозділами фінансових розслідувань вцілому розслідувалася майже 4 тис. кримінальних проваджень – зазначив Сергій Білан. – Закінчено досудове слідство та направлено до суду 647 кримінальних проваджень, що на 23 більше, ніж за аналогічний період минулого року".

Він також наголосив, що в направлених до суду кримінальних провадженнях забезпечено відшкодування завданих державі збитків в розмірі 372 млн грн., що на 123 млн. грн. перевищує розмір відшкодування за аналогічний період минулого року, а також з метою забезпечення відшкодування заподіяної злочинами шкоди заарештовано коштів і майна на загальну суму 482 млн грн., що в 4 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що об’єктами оподаткування акцизним податком при реалізації пального з акцизного складу/акцизного складу пересувного є операції з реалізації будь-яких обсягів пального понад обсяги, що:

● отримані з інших акцизних складів/акцизних складів пересувних, що підтверджені зареєстрованими акцизними накладними в Єдиному реєстрі акцизних накладних;

● ввезені (імпортовані) на митну територію України, що засвідчені належно оформленою митною декларацією;

● вироблені в Україні, реалізація яких є об’єктом оподаткування відповідно до п.п. 213.1.1 п. 213.1 ст. 213 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) або не підлягає, оподаткуванню, або звільняється від оподаткування, або оподатковується на умовах, встановлених ст. 229 ПКУ, що підтверджені зареєстрованими акцизними накладними в Єдиному реєстрі акцизних накладних.

Норми встановлені п.п. 213.1.12 п. 213.1 ст. 213 ПКУ.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет