В Днепре идея о присоединении к НАТО не пользуется популярностью

26.08.2017 18:45

В Днепре идея о присоединении Украины к блоку НАТО не пользуется широкой популярностью. Таковы данные социологического исследования, проведенного Международным республиканским институтом по заказу агенства США "USAID", сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Если бы референдум про НАТО состоялся в ближайшие дни, "за" отдали бы свои голоса только 32% опрошенных. 29% проголосовали бы против, 15% респондентов не стали бы голосовать, а еще 24% затруднились с ответом.

Читайте также: Украина пока не готова вступить в НАТО, а НАТО не готово принять Украину, - Волкер

В то же время поддержка Европейского союза намного выше - 53% опрошенных полностью поддерживает такое стремление Украины, в то время как 14% - за Таможенный Союз с Россией.

Комментируя результаты, мэр Днепра Борис Филатов на своей странице в "Фейсбук" отметил, что исследование качественное и ему следует доверять: "Это не отечественные "опросы", когда за деньги политиков, местная шваль, компрометирующая само слово "социология", рисует любые комплиментарные цифры".

 

Примечание: Опрос проводился по всей Украине (за исключением оккупированных территорий Крыма и Донбасса) с 9 июня по 7 июля 2017 года. В нем приняло участие 2400 постоянных жителей Украины в возрасте от 18 лет и старше и имеющих право голоса.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
ua
29.08.2017
Сегодня в НАТО Украину никто не примет -не готовы! Прийдет время Украину будут просить вступить в НАТО в этом сомнения нет!
Днепрянин
27.08.2017
Днепрянка, ТП, по себе о людях несуди.
Павло
26.08.2017
Давайте відверто = будь-який референдум по НАТО Дніпро зараз провалить. Але слід працювати над тим, щоб коли прийде час, ми були масово готові сказати ТАК!
Днепр
26.08.2017
Не будет Украина никогда в НАТО, хоть пять опросов проведите
Дніпро
26.08.2017
Більшість розумних людей вже давно ЗА НАТО. Думаю, не варто розтлумачувати причини цього. А ось совки, прихильники руцького миру та інша біомаса була і буде проти. Але нам дуже важливо стати хоча б союзником, а потім і членом альянсу.
українка
26.08.2017
А все ж - більшість. Чому нас небагато - до керманичів, які нас туди спрямовують, довіри не маємо.
Дніпрянин
26.08.2017
На жаль, так і є - над темою НАТО в місті ніхто не працює, Філато і Ко лише гроші тирять
дніпрянка
26.08.2017
32 проти 29 відсотків - це більшість "ЗА". А " популярність" тут ні до чого, це вам не рейтинг пісень на радіо. Ми Філатова обрали теж не абсолютною більшістю і не зважали на його опонентів-"ригалів", а ту біомасу, яка не визначилась і не голосувала б, то й взагалі не треба враховувати, адже їх, як тварин, можна купити за пакунок каші.
Последние записи в блогах

Асоціація міст України звернулася до Міністра охорони здоров’я України щодо вирішення ситуації в містах із вкрай незадовільним рівнем забезпеченості цільовими коштами на заробітну плату, лікування хворих на цукровий діабет І типу та хронічну ниркову недостатність. Ця проблема багаторазово порушувалася у зверненнях громад до Асоціації міст України.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет