В Днепре главу райсовета переизбирали под взрыв гранаты (ВИДЕО)

23.12.2016 14:15

В Шевченковском райсовете депутаты решили досрочно сместить с должности главу Николая Сытника и «посадить» в его кресло Артема Атаманенко. Процесс смена руководителей происходил со скандалом, в зал заседаний даже бросили дымовую гранату.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Как написал на своей странице в Фейсбук депутат Соборного райсовета Игорь Горб, к Сытнику было много претензий из-за того, что он не наладил сотрудничество между исполнительной власть района с депутатами и избирателями. В результате в райсовете произошло переформатирование коалиции, которая решила путем тайного голосования переизбрать главу райсовета.

Во время заседания неизвестные бросили в здание дымовую гранату.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю