В Днепре есть случаи вовлечения детей в «группы смерти», - волонтер

15.02.2017 10:35

Известный волонтер, юрист Юлия Сегеда считает, что полиция Днепропетровской области недооценивает проблему «групп смерти», в которых вовлекают детей. По ее словам, такие случаи в Днепре есть.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На круглом столе в полиции обсуждались причины пропажи детей. И в том числе я обратила внимание на группы смерти в социальных сетях.

Детей приглашают в группы по возрасту и интересам.

Помладше детям предлагают, к примеру, стать феей огня Винкс, открыв газ.

Подросткам постарше предлагается в качестве избавиться от проблем - самоубийство.

Предлагают также игру «Пропади на 24 часа», цель которой – проверить, как тебя любят.

Таких «разработок» много.

Мне показалось, что руководство полиции области услышало и приняло во внимание.

Однако через пару дней после этого в областной полиции провели брифинг с участием инспектора ювенальной превенции города, которая сказала, что поднимается необоснованная паника по этому поводу, и что ни одного случая у нас в области нет. Да? Нет случаев? Ошибаетесь! Есть случаи вовлечения детей, и ни дай Бог нам дождаться трагическую статистику!

Очень прошу полицию не игнорировать такие обращения, ведь родители пойдут не в городское или областное управление, они пойдут в районное отделение полиции. Очень важно, чтобы там уделили этому внимание и передали информацию в необходимый отдел», - написала она.

Читайте также: В Павлограде планируют внедрить муниципальную полицию

Комментарии
Елена
15.02.2017
Какой ужас!!!!!
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю