В Днепре есть случаи вовлечения детей в «группы смерти», - волонтер

15.02.2017 10:35

Известный волонтер, юрист Юлия Сегеда считает, что полиция Днепропетровской области недооценивает проблему «групп смерти», в которых вовлекают детей. По ее словам, такие случаи в Днепре есть.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На круглом столе в полиции обсуждались причины пропажи детей. И в том числе я обратила внимание на группы смерти в социальных сетях.

Детей приглашают в группы по возрасту и интересам.

Помладше детям предлагают, к примеру, стать феей огня Винкс, открыв газ.

Подросткам постарше предлагается в качестве избавиться от проблем - самоубийство.

Предлагают также игру «Пропади на 24 часа», цель которой – проверить, как тебя любят.

Таких «разработок» много.

Мне показалось, что руководство полиции области услышало и приняло во внимание.

Однако через пару дней после этого в областной полиции провели брифинг с участием инспектора ювенальной превенции города, которая сказала, что поднимается необоснованная паника по этому поводу, и что ни одного случая у нас в области нет. Да? Нет случаев? Ошибаетесь! Есть случаи вовлечения детей, и ни дай Бог нам дождаться трагическую статистику!

Очень прошу полицию не игнорировать такие обращения, ведь родители пойдут не в городское или областное управление, они пойдут в районное отделение полиции. Очень важно, чтобы там уделили этому внимание и передали информацию в необходимый отдел», - написала она.

Читайте также: В Павлограде планируют внедрить муниципальную полицию

Комментарии
Елена
15.02.2017
Какой ужас!!!!!
Последние записи в блогах

Протягом 2018 року платникам було відшкодовано 131,7 млрд грн податку на додану вартість. Це на 9,7%, або на 11,6 млрд грн. більше, ніж у 2017 році. У 2017 році платникам було повернуто 120,1 млрд грн.

На 10%, або на 1 млрд грн. зросла у минулому році і середньомісячна сума відшкодування ПДВ.  Якщо у 2017 році цей показник складав 10 млрд гривень, то у 2018 році він зріс до 11 млрд грн.

У грудні 2018 року платникам було відшкодовано 10,1 млрд грн.

Нагадаємо, що відшкодування податку на додану вартість відбувається автоматично та прозоро, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції з цим процесом. Протягом 2018 року  майже 80% заявлених до повернення сум відшкодовувалися протягом місяця за результатами камеральних перевірок.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури забезпечили відшкодування бюджету збитків, завданих одним із теплопостачальних комунальних підприємств.

В рамках розслідування кримінального провадження було встановлено, що посадові особи даного комунального підприємства, яке упродовж опалювального сезону 2017 року постачало населенню теплоенергію, податок на додану вартість в сумі 34,6 млн грн з отриманої від споживачів оплати, до бюджету умисно не сплатили.

Завдяки заходам, вжитим в ході слідства, завдана державі шкода відшкодована в повному обсязі. У зв’язку з цим судом буде вирішено питання про звільнення підозрюваної від кримінальної відповідальності.

 

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат