В Днепре директора КП готовятся уйти в бега, - Сергей Суханов

02.03.2017 15:00

«Правоохранители начали расследовать деятельность организованной мэром Днепра Филатовым преступной группировки. Телеканал «1+1» показал уже серию сюжетов об одном из приближенных к Филатову людей – убийце-рецидивисте, отсидевшем 13 лет, Евгении Таранове по кличке «Таран». Следующий шаг - расследование по фактам коррупции и выводе сотен миллионов бюджетных денег через коммунальные предприятия. Поэтому следующими, кто пустится в бега, станут директора этих предприятий, которые явно не хотят сесть на долгие сроки за выполнение преступных приказов мэра.

Руководители точно знают, что как и в случае с Тарановым, Филатов просто дистанцируется и забудет о них, прикрывая только себя», - заявил сегодня на пресс-конференции в ИА "МОСТ-ДНЕПР" активист Антикоррупционной инициативы Днепра Сергей Суханов. сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

На пресс-конференции общественники представили материалы о том, что в январе 2017 года путем завышения цен на тендерах ОПГ Филатова украла еще 3 миллиона гривен. Таким образом, общая сумма украденных у горожан бюджетных денег с 2016 года составила уже 633 миллиона гривен.

В Антикоррупционной инициативе представили документы и назвали структуры, через которые незаконно выводилась Филатовым и его ОПГ большая часть денег, украденных из городского бюджета в январе 2017 г.

«Филатов ворует на всем - начиная от завышения цен на питании детей в школах, до строительства дорог и закупок для больниц. Материалы о воровстве мэром бюджетных денег Антикоррупционная инициатива систематизирует и передает в Администрацию Президента Петра Порошенко, Генпрокуратуру, Нацполицию, Антимонопольный комитет, НАБУ, а также послам ведущих стран», - сказал Суханов.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу роботодавців, що Конституція України гарантує виплату заробітної плати найманим працівникам на рівні не менше законодавчо встановленого мінімуму.

Згідно з Бюджетним кодексом України від 08 липня 2010 року № 2456-VI із змінами та доповненнями розмір мінімальної заробітної плати  визначено Законом України від 07 грудня 2017 року № 2246-VIII «Про Державний бюджет на 2018 рік» із змінами.

Так, мінімальна зарплата станом на 1 січня 2018 року становить:

¨ у місячному розмірі – 3 723 грн;

¨ у погодинному розмірі − 22,41 гривень.

Отже, з 1 січня 2018 року роботодавцем жодному найманому працівнику заробітна плата не може нараховуватись менше 3 723 грн за відпрацьований повний місяць.

Звертаємо увагу, що вищевказана законодавча норма обов’язкова для виконання як юридичним особам, так і фізичним особам – роботодавцям. Роботодавець зобов’язаний щомісяця нараховувати працівнику за повний відпрацьований місяць заробітну плату не менше встановленого законодавством розміру, який може складатися з окладу, премій, надбавок та інших постійних доплат.

За недотримання вищезазначених вимог законодавства про працю роботодавці несуть фінансову та адміністративну відповідальність.

Зокрема, відповідно до ст. 265 Кодексу законів про працю від 10 грудня 1971 року № 322-VIII із змінами та доповненями фінансова відповідальність за кожного працівника при недотриманні мінімальних державних гарантій в оплаті праці складає 10 мінімальних зарплат або 37 230 гривень.

 

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось