В Днепре будут доплачивать молодым учителям и увольнять сепаратистов

27.09.2017 14:45

Мэр Днепра Борис Филатов на своей страничке в Фейсбук рассказал, что в горсовет будет доплачивать молодым учителям. А некоторые педагоги, позволяющие себе сепаратистские высказывания в соцсетях, останутся без работы.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Решили доплачивать молодым учителям по 2000 гривен к зарплате от мэрии.

Безжалостно будем увольнять всех «педагогов», кто позволяет себе сепаратистские высказывания. Некоторые наговорили себе в соцсетях на вечный «волчий билет».

Тереть бесполезно. У нас все ходы записаны.

«Кто не хочет финансировать школы, тот будет финансировать тюрьмы» (с)», – написал городской голова.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
сергей
27.09.2017
Человек который не отличался некогда логическим мышление и умом. Просто " Человек (Попка)"- что скажут то и говорит...........
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось