В Днепре бюрократия стала причиной отмены популярного рок-фестиваля

12.05.2017 16:38

Организаторы фестиваля 100ПУДОВКА заявили, что в нынешнем году его проводить не будут из бюрократических проволочек и противодействия со стороны некоторых чиновников.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на заявление организаторов в Фейсбук.

«Мы не писали о том огромном количестве бюрократических трудностей и непонимании, с которыми нам пришлось столкнуться в прошлом году. Такое чувство, что противодействовать всякому развитию любого проекта - цель отдельных чиновников. И как показывает практика, такое отношение у нас не только к сфере культуры.

Потому мы решили в этом году взять перерыв.

До встречи в 2018 году», - заявили организаторы.

Напомним, что в августе 2016 года после проведения фестиваля на Монастырском острове разгорелся скандал. Общественный активист Иван Васюков обвинил депутата горсовета Дмитрия Хозина и организацию «К12», которые организовали и провели на Монастырском острове музыкальный фестиваль «Стопудовка» в том, что они не убрали мусор после фестиваля. К критике присоединился заммэра Михаил Лысенко, который пристыдил Хозина. Но, как оказалось, убирать мусор, согласно договору, должно было КП «Парк им. Шевченко», которое подчиняется горсовету.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Корунд 05
12.05.2017
У Хозина вырвашегося из тесной забегаловки "Рыба Андрей" на просторы городского бюджета закружилась голова...Он даже стал прыгать на Мэра... Ну-ну !!!
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат