В Днепре беременная двойней женщина живет на улице в доме из тряпок (ВИДЕО)

07.02.2017 12:02

37-летняя Лидия Меньшикова не имеет крыши над головой уже несколько лет. Днем она попрошайничает возле одной из городских церквей, а ночи проводит в самодельном доме, сооруженных из тряпок, целлофана и прочих подручных средств. Судьбой женщины озаботились веряне, когда узнали, что она беременна. Сейчас она находится на последних месяцах беременности, при этом говорит, что ждет двойню – мальчика и девочку.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 34 канал.

К «месту жительства» Меньшиковой журналисты вызвали скорую и сотрудников социальных служб, но она уезжать отказалась, утверждая, что это ей запрещает муж. Мужчина вообще был настроен агрессивно, бросался на съемочную группу и социальных работников. В результате им так и пришлось уехать с нисчем. Во всей этой ситуации наибольшее беспокойство вызывает судьба еще не рожденных детей. Что будет с ними в антисанитарных условиях с матерью, у которой отказали ноги, и с отцом, который заявил, что вскоре они пойдут делать аборт.

Комментарии
Гость
07.02.2017
таких людей надо стерилизовать...это не гуманно. но кого они могут родить???деток жалко
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет