В Днепре беременная двойней женщина живет на улице в доме из тряпок (ВИДЕО)

07.02.2017 12:02

37-летняя Лидия Меньшикова не имеет крыши над головой уже несколько лет. Днем она попрошайничает возле одной из городских церквей, а ночи проводит в самодельном доме, сооруженных из тряпок, целлофана и прочих подручных средств. Судьбой женщины озаботились веряне, когда узнали, что она беременна. Сейчас она находится на последних месяцах беременности, при этом говорит, что ждет двойню – мальчика и девочку.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 34 канал.

К «месту жительства» Меньшиковой журналисты вызвали скорую и сотрудников социальных служб, но она уезжать отказалась, утверждая, что это ей запрещает муж. Мужчина вообще был настроен агрессивно, бросался на съемочную группу и социальных работников. В результате им так и пришлось уехать с нисчем. Во всей этой ситуации наибольшее беспокойство вызывает судьба еще не рожденных детей. Что будет с ними в антисанитарных условиях с матерью, у которой отказали ноги, и с отцом, который заявил, что вскоре они пойдут делать аборт.

Комментарии
Гость
07.02.2017
таких людей надо стерилизовать...это не гуманно. но кого они могут родить???деток жалко
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю