В Днепре МАФы угрожают дорожному движению

07.08.2017 18:30

В Днепре владельцы МАФов устанавливают свои конструкции, не обращая внимания на то, что они могут мешать прохожим и водителям авто.

Об этом в Фейсбук написала днепрянка Светлана Анненкова, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"И снова 12 квартал, пешеходный переход и светофор закрывает павильон " Сорока" и сегодня ночью поставили прямо на пешеходной дорожке новый павильон по продаже сигарет" - сообщила горожанка.

Комментарии
Козлы мафисты
09.08.2017
Владельцы мафов в гобу видали и Филатова и власть -что хотят то и творят и никто им не указ они и боги они и власть ПРивыкли все за бабло решать по моему мнению в душе они схожи со свиньями которые хотят все жрать и жрать и все им мало ,причем жрать при любой власти !
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось