В Днепр доставили жителя Авдеевки, получившего ожоги во время обстрела (ФОТО)

18.02.2017 09:47

В Авдеевке пенсионер во время обстрела получил ожог ноги кипятком.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала советник председателя Днепропетровской облгосадминистраци Татьяна Губа, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«17 февраля вместе с пятью ранеными военнослужащими Николай Николаевич был эвакуирован с Покровска (прежнее название Красноармейск) в Днепр железнодорожным транспортом.

Пенсионер находился в своей квартире на пятом этаже.

«Я живу один, жену давно уже похоронил, смотрел телевизор, взрыв, повылетали окна, рамы, пропал свет, я почувствовал, что нога печет, я сразу и не понял, что со мной произошло. Кипяток лился на ногу минут 15-20 , я искал тапочки... Из квартиры выйти помогал военный, он меня поддерживал, скорая уже была у подъезда, меня повезли в Авдеевскую больницу, не дай Бог кому-то пережить такой ужас ... У меня в Днепре внук живет, не думал, что при таких обстоятельствах придется увидеться», - рассказал мне Николай Николаевич», - написала Татьяна Губа.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось