В "Батькивщине" заявили, что акция под Радой организована Порошенко

19.10.2017 15:15

Глава Днепропетровской областной организации «Батькивщины» и родная тетя Юлии Тимошенко Антонина Ульяхина на своей страничке в Фейсбук рассказала, что акция под Верховной Радой организована Петром Порошенко, чтобы народ мог «выпустить пар».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Друзья, я в шоке! Информированный источник в администрации президента сообщил, что 90% участников акции перед Верховной Радой организованы по заданию президента!

Причина простая: собрать людей под неопасными лозунгами, неинтересными основной массе простых, не политизированных граждан и тем самым выпустить пар общества простым выхлопом, чтобы избежать более радикальных требований: отставка правительства, премьер-министра, президента и роспуск Верховной Рады.

А что? По-моему, очень похоже на правду, глядя на результат!» - написала она.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Людмила
26.10.2017
Як противно читати . Та всі чудово знали, що ця для показухи!!!! Порохоботи, закрийтеся, гнати вас потрібно. Пенсійна реформа, хто багато получав, той і получає. В лікарню ніхто за такі кошти не піде, українці вимруть. Пройдуть роки і президент ввійде в історію "как истрибитель украинской нации"
Стефанія
22.10.2017
Наша країна унікальна, бо це є єдина у світі країна де президент у всьому винуватий, навіть у тому, що цю пані Антоніну шпокають, або не так, або взагалі не шпокають. Є ще подібна країна, але там в усьому винуватий абамка-чмо. Прикро, що в нашій країні так багато тупих білявок при владі.
Antik
22.10.2017
Просто образа людей, не залежно від посади, завжди служила ознакою дефектного мислення мізків. Буває,що подобається навіть тим, у кого таке ж саме мислення.. Образа це ті самі слова, які часом видаються при екстреному гальмуванні мозку, а особливо коли проплачені клоуни, тією особою у якої і є дефективне мислення мізків.
Коля Козак
22.10.2017
Дуже схожо що так і є. Дурні вимоги, пустий результат. Вимога українців єдина: Потрох, іди геть. Негайно!
Виталий
21.10.2017
Не проконало просто. Если бы проконало, то было бы: "... любі друзі, дорогенькі мої, це все я, тому що не можу більше дивитися на те, як бла-бла-бла ... В общем всё в духе бабы юли.
тамила
21.10.2017
от якби акція вдалась. то це заслуга опозиції. а як отримали пшик. то це все інтриги Порошенка
Мария
20.10.2017
Дура ты, Ульяхина, и сестра твоя, лечится вам надо...
Люда
20.10.2017
И апельсинки наколотые Порошенко завёз
Врач
19.10.2017
"Родина" против пенсионной и медицинской реформы, а у них есть бабка с косой, которая сильно желает стать президентом смерти для Украины.
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю