Украинцев ждут новые тарифы на электроэнергию

29.11.2019 09:30

В Минэкоэнерго готовятся к повышению тарифов на электроэнергию для населения. Сообщается, что в Министрестве серьезно работают над тем, чтобы отказаться от льготных тарифов для потребителей, что станет причиной повышения цен в платежках за электроэнергию. Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "Акценты".

По словам министра, повышение тарифов будет поэтапным и в первую очередь касается крупных бытовых потребителей. После повышения цен на электроэнергию для первой категории, в Министерстве возьмутся за остальных граждан Украины, поэтому в следующем году стоит ожидать повышение тарифов на 20-30%. 

Алексей Оржель пояснил, что тарифы будут повышаться до уровня класса II для тех потребителей, которые используют намного больше электроэнергии нежели остальные - больше 500 кВт, пряча за этим обслуживание целого производства, например.

Читайте также: Рейтинг Зеленского в ноябре снизился - КМИС

По мнению Оржеля, это станет переходным этапом к рыночному ценообразованию. Однако не все поддерживают такую позицию. Так, эксперт Юрий Корольчук заявил о том, что разделение такое является несправедливым. Это обосновано тем, что если объемы электроэнергии по льготам используются для бизнеса, тогда это вопрос к правоохранительным органам. А обвинять кого-то огульно - нельзя. 

Однако многие эксперты полагают, что тарифы на электроэнергию занижены и население должно платить больше. Более того, Иван Надеин убежден, что население должно платить больше, нежели промышленность, что простимулирует развитие экономики Украины.

В любом случае, в 2020 году украинцам придется платить на 30% больше теперешних тарифов.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю