Удод спростовує чутки щодо втечі в Польщу

05.03.2015 19:30

Голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод спростував інформацію щодо його втечі в Польщу, яку сьогодні повідомили деякі ЗМІ.

«На сайті censor.net.ua з'явилася фейкова стаття, в якій розміщена неправдива інформація про те, що я нібито отримав польський паспорт, змінив прізвище і купив будинок під Варшавою. Також у статті мене називають колишнім главою Дніпропетровської обласної ради. Офіційно заявляю, що все це є абсолютно неправдиво і є чорним піаром від першого до останнього слова. Це робиться з метою дестабілізувати ситуацію в Дніпропетровській області», - заявив він.

Про це пише інтернет-видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу облради.

«Я активно займаюся питанням реабілітації поранених українських солдатів і для цього три дні тому виїхав у відрядження до Польщі. Завдяки нашому спільному проекту з Посольством Польщі в Україні вже сорок солдатів отримують унікальне лікування. Також реабілітацію отримують дев'ять дітей із зони конфлікту, яких ми відправили в спеціальний центр, що знаходиться в місті Кудова-Здруй. Вважаю абсолютно аморальними дії тих, хто перебрехав факти, які стосуються організації програми відновлення наших солдатів в Польщі для того, щоб зробити «липову» сенсацію.

Прошу сайт censor.net.ua надрукувати спростування», - підкреслив Євген Удод.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю