Учасники «Інтернатури бізнесу» представлять власні ідеї на Міжнародному форумі

31.10.2018 15:15

У Дніпропетровській ОДА вручили сертифікати 26 випускникам тренінгу «Інтернатура бізнесу: збудуй свою власну справу». Автори п’яти найкращих ідей отримали можливість презентувати їх на Міжнародному економічному форумі, куди з’їдуться десятки інвесторів з усього світу. 

Про це повідомляє Інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" з посиланням на прес-службу ДніпрОДА.

Протягом трьох тижнів занять кожен учасник створив власний бізнес-план.

Учасники тренінгу запропонували багато цікавих бізнес-ідей – починаючи від відкриття готелю для тварин та центру практичної косметології, закінчуючи впровадженням проектів з альтернативного опалення. Після проходження навчального курсу підприємці вже більш чітко розуміють, куди рухатися, аби отримати належний результат від власної справи.

Серед учасників інтернатури бізнесу -  молоді стартапери, бізнесмени-початківці та власники вже діючих компаній. Протягом трьох тижнів інтерни прослухали курс з 10 занять. Кожне з них було присвячено різним аспектам ведення бізнесу. 

Випускникам інтернатури вручили сертифікати про закінчення курсів. Комісія з представників Дніпропетровської ОДА, експертів з ведення бізнесу та науковців обрала п’ять найкращих бізнес-планів. 

Найкращі бізнес-ідеї будуть представлені на Dnipro Economic Forum 2018, що проходитиме 15-16 листопада у Дніпрі. 

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю