У Жовтих Водах депутати агітують людей проти лічільників газу

07.08.2017 13:45

На Дніпропетровщині депутати агітують громадян проти встановлення загальнобудинкових лічільників газу.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на повідомлення депутатів у соцмережах.

Депутати Жовтоводської міської ради Наталя Сердюк та Володимир Гончар разом з депутатом Дніпропетровської обласної ради Дмитром Чорним провели у Жовтих Водах черговий ряд зустрічей із мешканцями багатоквартирних будинків. Головною темою обговорень було встановлення у місті загальнобудинкових лічільників та можливість використання індивідуальних засобів обліку спожитого газу.

Депутати наголошують, що у Жовтих Водах постачальник послуг вже встановив свої лічільники більш ніж у ста будинках. Але мешканці незадоволені новими платіжками, тому що ціна на спожитий газ в них виросла у декілька разів. Депутати-члени тимчасової коміссіі щодо вивчення питання зі встановлення загальнобудинкових лічильників газу розробили інструкцію для мешканців тих будинків, де вже було встановлено лічільники.

Нагадаємо, згідно из Законом про комерційний облік природного газу, всі багатоповерхові будинки, в яких природний газ використовується для приготування їжі, до 1 січня 2018 року повинні бути обладнані загальнобудиковими лічільниками газу.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 9 созыва, экс-депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю