У Жовтих Водах депутати агітують людей проти лічільників газу

07.08.2017 13:45

На Дніпропетровщині депутати агітують громадян проти встановлення загальнобудинкових лічільників газу.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на повідомлення депутатів у соцмережах.

Депутати Жовтоводської міської ради Наталя Сердюк та Володимир Гончар разом з депутатом Дніпропетровської обласної ради Дмитром Чорним провели у Жовтих Водах черговий ряд зустрічей із мешканцями багатоквартирних будинків. Головною темою обговорень було встановлення у місті загальнобудинкових лічільників та можливість використання індивідуальних засобів обліку спожитого газу.

Депутати наголошують, що у Жовтих Водах постачальник послуг вже встановив свої лічільники більш ніж у ста будинках. Але мешканці незадоволені новими платіжками, тому що ціна на спожитий газ в них виросла у декілька разів. Депутати-члени тимчасової коміссіі щодо вивчення питання зі встановлення загальнобудинкових лічильників газу розробили інструкцію для мешканців тих будинків, де вже було встановлено лічільники.

Нагадаємо, згідно из Законом про комерційний облік природного газу, всі багатоповерхові будинки, в яких природний газ використовується для приготування їжі, до 1 січня 2018 року повинні бути обладнані загальнобудиковими лічільниками газу.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет