У Дніпропетровську вирішили, як скоротити споживання електроенергії на 30%

09.12.2014 12:27

Просте рішення як знизити споживання електроенергії у комунальних закладах на 30% знайшли експерти програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні спільно з Дніпропетровською обласною радою. Це заміна старого освітлення на нове енергоефективне. Економічний ефект покажуть на прикладі однієї з шкіл Дніпропетровська, де у всіх приміщеннях безкоштовно встановлять енергозберігаючі лампочки.

Про це 9 грудня голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод домовився з керівництвом проекту «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення». У подальшому цей метод економії енергоресурсів планується використати у інших комунальних закладах, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

«Зараз, коли ситуація з енергоносіями дуже напружена, та є загроза відключення і підприємств і простих споживачів від електропостачання, треба шукати прості і швидкі способи, щоб справитися з такими труднощами. Один із них – заміна старої системи освітлення на енергоефективну. Це, звичайно, потребує певних затрат, але економія у 30 відсотків швидко їх окупить. Тому обов’язково необхідно шукати можливості, щоб це зробити. Я категорично проти перекладати відповідальність на плечі батьківських комітетів, тому шукаємо фінансову і технічну підтримку міжнародних фондів та державних програм. Крім того, раціональному використанню енергоносіїв треба вчити змалечку. Саме тому уроки з енергозбереження мають стати системою. І втілювати цю систему мають вчителі. А отже вони мають стати фахівцями в цій справі не гіршими за кращих світових експертів, яких ми залучаємо сьогодні для розробки відповідних навчальних програм», - зазначив Євген Удод.

Читайте також: Корбан поручил обнародовать график возможных отключений электроэнергии

Цього ж дня у Дніпропетровському обласному ліцеї-інтернаті фізико-математичного профілю Експерти програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні провели для вчителів міста перший тренінг та показовий відкритий урок з енергозбереження.Їм розповіли як доступно та кваліфіковано навчити дітей економному ставленню до енергоресурсів. Планується, що такі сорокап’ятихвилинки стануть частиною навчальних програм для усіх шкіл Дніпропетровщини. Для цього до кінця року експерти проекту проведуть відповідне навчання у всіх містах регіону, щоб створити мережу шкільних фахівців з енергозбереження.

Довідково. «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення» - проект Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні. Його мета підвищення рівня освіти та обізнаності споживачів з питань енергоефективного освітлення. Для цього розроблена всеукраїнська освітня шкільна кампанія

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю