У Дніпропетровську вирішили, як скоротити споживання електроенергії на 30%

09.12.2014 12:27

Просте рішення як знизити споживання електроенергії у комунальних закладах на 30% знайшли експерти програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні спільно з Дніпропетровською обласною радою. Це заміна старого освітлення на нове енергоефективне. Економічний ефект покажуть на прикладі однієї з шкіл Дніпропетровська, де у всіх приміщеннях безкоштовно встановлять енергозберігаючі лампочки.

Про це 9 грудня голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод домовився з керівництвом проекту «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення». У подальшому цей метод економії енергоресурсів планується використати у інших комунальних закладах, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

«Зараз, коли ситуація з енергоносіями дуже напружена, та є загроза відключення і підприємств і простих споживачів від електропостачання, треба шукати прості і швидкі способи, щоб справитися з такими труднощами. Один із них – заміна старої системи освітлення на енергоефективну. Це, звичайно, потребує певних затрат, але економія у 30 відсотків швидко їх окупить. Тому обов’язково необхідно шукати можливості, щоб це зробити. Я категорично проти перекладати відповідальність на плечі батьківських комітетів, тому шукаємо фінансову і технічну підтримку міжнародних фондів та державних програм. Крім того, раціональному використанню енергоносіїв треба вчити змалечку. Саме тому уроки з енергозбереження мають стати системою. І втілювати цю систему мають вчителі. А отже вони мають стати фахівцями в цій справі не гіршими за кращих світових експертів, яких ми залучаємо сьогодні для розробки відповідних навчальних програм», - зазначив Євген Удод.

Читайте також: Корбан поручил обнародовать график возможных отключений электроэнергии

Цього ж дня у Дніпропетровському обласному ліцеї-інтернаті фізико-математичного профілю Експерти програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні провели для вчителів міста перший тренінг та показовий відкритий урок з енергозбереження.Їм розповіли як доступно та кваліфіковано навчити дітей економному ставленню до енергоресурсів. Планується, що такі сорокап’ятихвилинки стануть частиною навчальних програм для усіх шкіл Дніпропетровщини. Для цього до кінця року експерти проекту проведуть відповідне навчання у всіх містах регіону, щоб створити мережу шкільних фахівців з енергозбереження.

Довідково. «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення» - проект Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні. Його мета підвищення рівня освіти та обізнаності споживачів з питань енергоефективного освітлення. Для цього розроблена всеукраїнська освітня шкільна кампанія

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат