У Дніпропетровську вирішили, як скоротити споживання електроенергії на 30%

09.12.2014 12:27

Просте рішення як знизити споживання електроенергії у комунальних закладах на 30% знайшли експерти програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні спільно з Дніпропетровською обласною радою. Це заміна старого освітлення на нове енергоефективне. Економічний ефект покажуть на прикладі однієї з шкіл Дніпропетровська, де у всіх приміщеннях безкоштовно встановлять енергозберігаючі лампочки.

Про це 9 грудня голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод домовився з керівництвом проекту «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення». У подальшому цей метод економії енергоресурсів планується використати у інших комунальних закладах, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

«Зараз, коли ситуація з енергоносіями дуже напружена, та є загроза відключення і підприємств і простих споживачів від електропостачання, треба шукати прості і швидкі способи, щоб справитися з такими труднощами. Один із них – заміна старої системи освітлення на енергоефективну. Це, звичайно, потребує певних затрат, але економія у 30 відсотків швидко їх окупить. Тому обов’язково необхідно шукати можливості, щоб це зробити. Я категорично проти перекладати відповідальність на плечі батьківських комітетів, тому шукаємо фінансову і технічну підтримку міжнародних фондів та державних програм. Крім того, раціональному використанню енергоносіїв треба вчити змалечку. Саме тому уроки з енергозбереження мають стати системою. І втілювати цю систему мають вчителі. А отже вони мають стати фахівцями в цій справі не гіршими за кращих світових експертів, яких ми залучаємо сьогодні для розробки відповідних навчальних програм», - зазначив Євген Удод.

Читайте також: Корбан поручил обнародовать график возможных отключений электроэнергии

Цього ж дня у Дніпропетровському обласному ліцеї-інтернаті фізико-математичного профілю Експерти програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні провели для вчителів міста перший тренінг та показовий відкритий урок з енергозбереження.Їм розповіли як доступно та кваліфіковано навчити дітей економному ставленню до енергоресурсів. Планується, що такі сорокап’ятихвилинки стануть частиною навчальних програм для усіх шкіл Дніпропетровщини. Для цього до кінця року експерти проекту проведуть відповідне навчання у всіх містах регіону, щоб створити мережу шкільних фахівців з енергозбереження.

Довідково. «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення» - проект Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні. Його мета підвищення рівня освіти та обізнаності споживачів з питань енергоефективного освітлення. Для цього розроблена всеукраїнська освітня шкільна кампанія

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 1 травня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму 11,4 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - квітні поточного року 323 справ на суму 314,8 млн грн на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 201 справу на суму 267,1 млн грн, що складає 62,2 % від загальної суми розглянутих судами справ.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 4727 таких справ на суму 9,0 млрд гривень. З них судами розглянуто 196 справ на суму 113,0 млн грн, з яких на користь органів ДФС вирішено 122 справи на суму 65,2 млн гривень.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили роботу міжрегіонального конвертаційного центру, через який було проконвертовано понад 1 млрд грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 205, ч. 2 ст. 209 КК України було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, підприємствам державної та комунальної форми власності Київської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Харківської областей та м. Києва з формування штучного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Зокрема, встановлено, що учасниками злочинної групи здійснено реєстрацію та придбання низки підконтрольних підприємств, на рахунки яких «клієнти» «конверту» перераховували грошові кошти за нібито придбані ТМЦ (товари та послуги).

Отриману такими шляхами готівку фігуранти передавали замовникам незаконних послуг, за винятком «винагороди» у розмірі 10-13% від суми конвертації.

Таким чином протягом 2018-2019 років через рахунки компаній, які входили до складу конвертцентру, було проконвертовано понад 1 млрд. грн.

За результатами санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та їх транспортних засобах з незаконного обігу вилучено 567 тис. гривень готівкою, 53 печатки, 2 електронних ключа, 13 одиниць комп’ютерної техніки, 30 мобільних телефонів, 31 банківську картку, 15 електронних носіїв інформації, фінансово-бухгалтерську документацію, чорнові записи та травматичний пістолет 9 мм марки „SHMEISSER PSH 790” без дозвільних документів та 13 набоїв до нього.

Окрім того, накладено арешт на 3,4 млн грн ліміту суми ПДВ на рахунках компаній-фігурантів в СЕА ПДВ.

Слідство триває.

 

Подробнее

Доходи місцевих бюджетів Дніпропетровської області за січень – квітень 2019 року склали 9 млрд 437,7 млн грн, що на 2 млрд 145 млн грн більше аналогічного періоду 2018 року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Більше половини надходжень у місцеві скарбниці Дніпропетровського регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб, його сума склала 5 млрд 223,3 млн грн, що перевищує минулорічні показники майже на 1 млрд 18,5 млн гривень.

Наступною за рівнем надходжень є плата за землю. Її власники та землекористувачі сплатили протягом 2019 року майже 1 млрд 601,1 млн грн,  що на 402,1 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.

Замикає трійку лідерів єдиний податок. Впродовж чотирьох місяців 2019 року спрощенці області сплатили 923,8 млн грн, що на 171,6 млн грн більше рівня 2018 року.

Подробнее

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 5 млрд 24,8 млн гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 887,1 млн грн або на 21,0 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Протягом квітня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 1 млрд 381,3 млн грн, що на 235,3 млн грн більше квітня 2018 року.

 «Варто відзначити, що такий ріст – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. Спілкуючись з працедавцями - порушниками, фахівці ДФС  вважають, що норми закону у сфері оплати праці мають  винятковий пріоритет. Тож, легальний ринок праці – це стабільні надходження до бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення», - зазначила Оксана Томчук.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет