В Дніпропетровську зібралась команда Саакашвілі

12.02.2016 09:15

10 лютого в Дніпропетровську було презентовано «Рух за очищення», який є широкою громадською коаліцією, що ставить собі за мету оновити країну, ліквідувати причини корупції та змінити корумповані політичні еліти. Рух продовжує втілювати завдання, поставлені Революцією Гідності. 

Про це пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на freednipro.tv.

Презентація в Дніпропетровську зібрала близько 40 осіб, організатори навіть не приховують того, що основною метою «Руху за очищення» є створення потужної політичної партії.

Рух займається формуванням громадської свідомості щодо необхідності реформ та для цього організовує тури по країні. Важливою подією також стане проведення Антикорупційного форуму у Дніпрі, заплановане на початок березня

На сьогодні рух складається з політичних партій, громадських організацій, окремих політичних і громадських діячів. При цьому він повністю відкритий для вступу та поки що не має фіксованого членства.

Безпосереднім прийняттям рішень у Русі за очищення займається Координаційна рада, яка складається з близько 30 осіб, серед яких найвідомішими є Міхеїл Саакашвілі, Руслана Лижичко, Сергій Лещенко та Мустафа Найєм.
Як зазначає один з ініціаторів зустрічі, голова обласної організації політичної партії «ДемАльянс» Артем Романюков, основна ціль Руху за очищення – це перемога на парламентських виборах та здійснення реформ в Україні

20160210_183444

на фото: Артем Романюков викладає основи діяльності нової організації

Поки що головною ціллю діяльності нового антикорупційного об’єднання є створення антикорупційного HUB’у, в якому експертами аналізуватимуться корупційні ризики та розроблятимуться пропозиції щодо вдосконалення державної антикорупційної політики. Крім того, активісти пропонують розширити економічні свободи в Україні та зробити антикорупційні закони дієвими.

Колишній перший заступник міського голови Дніпропетровська Вадим Шебанов вбачає у Міхеїлі Саакашвілі «кригоруба, що здатен повністю зламати цю корупційну систему».

На думку колишнього чиновника, треба змінювати «правила гри». Якщо нові люди будуть грати за правилами старих, вони повторять досвід попередників. При цьому він нагадав про свій досвід перебування на державній службі, під час якого багато амбітних проектів довелося згортати через бюрократизацію.

20160210_194959

на фото: ліворуч – Вадим Шебанов, праворуч – Микита Проданець

Колишній голова обласної організації «ДемАльянсу» Микита Проданець думає, що «ми самі винуваті у тих бідах, які є.  Це менталітет. Ми винуваті у тому, що не контролюємо Уряд. Він закликає широку громадськість до співпраці та запрошує долучитися до проведення Антикорупційного форуму у Дніпропетровську на початку березня цього року.

Справка: 

Важливим пунктом програми РЗО є «велика антикорупційна чистка», який включає в себе вдосконалення законодавства та прискіпливу перевірку декларацій чиновників.

Рух виступає за відставку Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та Генерального прокурора України Віктора Шокіна, переформатування Уряду та пошук «нових імен» – людей, яким можна було у подальшому довірити керування державою, (т. зв. технократів).

На думку ідеологів організації, в Уряді немає бути жодних партійних квот. Не партія має делегувати на пост будь-якого міністра когось зі своїх членів, а повинен бути обраним незалежний (незаангажований) фахівець у відповідній галузі на цю посаду.

За матеріалами політичного оглядача, Дмитра Чернишова.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной организации партии "Демократический Альянс"
Подробнее
Экс-заместитель мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
Кость
12.02.2016
40 осіб - яка потужна сила! Напевно відірвуть у Ляшка 3% а у БЮТу 2% загальноукраїнського електорату. Якщо ще нашкребуть 1-2% своїх шанувальників, то гарантовано пройдуть до ВР.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю