В Дніпропетровську зібралась команда Саакашвілі

12.02.2016 09:15

10 лютого в Дніпропетровську було презентовано «Рух за очищення», який є широкою громадською коаліцією, що ставить собі за мету оновити країну, ліквідувати причини корупції та змінити корумповані політичні еліти. Рух продовжує втілювати завдання, поставлені Революцією Гідності. 

Про це пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на freednipro.tv.

Презентація в Дніпропетровську зібрала близько 40 осіб, організатори навіть не приховують того, що основною метою «Руху за очищення» є створення потужної політичної партії.

Рух займається формуванням громадської свідомості щодо необхідності реформ та для цього організовує тури по країні. Важливою подією також стане проведення Антикорупційного форуму у Дніпрі, заплановане на початок березня

На сьогодні рух складається з політичних партій, громадських організацій, окремих політичних і громадських діячів. При цьому він повністю відкритий для вступу та поки що не має фіксованого членства.

Безпосереднім прийняттям рішень у Русі за очищення займається Координаційна рада, яка складається з близько 30 осіб, серед яких найвідомішими є Міхеїл Саакашвілі, Руслана Лижичко, Сергій Лещенко та Мустафа Найєм.
Як зазначає один з ініціаторів зустрічі, голова обласної організації політичної партії «ДемАльянс» Артем Романюков, основна ціль Руху за очищення – це перемога на парламентських виборах та здійснення реформ в Україні

20160210_183444

на фото: Артем Романюков викладає основи діяльності нової організації

Поки що головною ціллю діяльності нового антикорупційного об’єднання є створення антикорупційного HUB’у, в якому експертами аналізуватимуться корупційні ризики та розроблятимуться пропозиції щодо вдосконалення державної антикорупційної політики. Крім того, активісти пропонують розширити економічні свободи в Україні та зробити антикорупційні закони дієвими.

Колишній перший заступник міського голови Дніпропетровська Вадим Шебанов вбачає у Міхеїлі Саакашвілі «кригоруба, що здатен повністю зламати цю корупційну систему».

На думку колишнього чиновника, треба змінювати «правила гри». Якщо нові люди будуть грати за правилами старих, вони повторять досвід попередників. При цьому він нагадав про свій досвід перебування на державній службі, під час якого багато амбітних проектів довелося згортати через бюрократизацію.

20160210_194959

на фото: ліворуч – Вадим Шебанов, праворуч – Микита Проданець

Колишній голова обласної організації «ДемАльянсу» Микита Проданець думає, що «ми самі винуваті у тих бідах, які є.  Це менталітет. Ми винуваті у тому, що не контролюємо Уряд. Він закликає широку громадськість до співпраці та запрошує долучитися до проведення Антикорупційного форуму у Дніпропетровську на початку березня цього року.

Справка: 

Важливим пунктом програми РЗО є «велика антикорупційна чистка», який включає в себе вдосконалення законодавства та прискіпливу перевірку декларацій чиновників.

Рух виступає за відставку Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та Генерального прокурора України Віктора Шокіна, переформатування Уряду та пошук «нових імен» – людей, яким можна було у подальшому довірити керування державою, (т. зв. технократів).

На думку ідеологів організації, в Уряді немає бути жодних партійних квот. Не партія має делегувати на пост будь-якого міністра когось зі своїх членів, а повинен бути обраним незалежний (незаангажований) фахівець у відповідній галузі на цю посаду.

За матеріалами політичного оглядача, Дмитра Чернишова.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия "Демократический альянс"
Подробнее
Председатель Днепропетровской областной организации партии "Демократический Альянс"
Подробнее
Экс-заместитель мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
Кость
12.02.2016
40 осіб - яка потужна сила! Напевно відірвуть у Ляшка 3% а у БЮТу 2% загальноукраїнського електорату. Якщо ще нашкребуть 1-2% своїх шанувальників, то гарантовано пройдуть до ВР.
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет