У Дніпропетровську жителі перекрили рух на проспекті (ФОТО)

23.01.2016 12:43

Увечері 22 січня жителі Дніпропетровська вийшли на акцію протесту, перекривши рух на пр. ім.. Б. Хмельницького (колишній пр. Героїв Сталінграду – ред..). Причиною такого вчинку стало відключення електроенергії, у гуртожитку, де вони проживають.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ», посилаючись на повідомленні дніпропетровської журналістки Анфіси Букрєєвої у Фейсбук.

«Мешканці гуртожитку(гуртожиток бувшого авторемонтного заводу) розташованого в м. Дніпропетровську на пр. Богдана Хмельницького, 1(колишній пр. Героїв Сталінграду1) 22 січня, на день Соборності України, - перекрили рух транспорту на вулиці, що йде поруч їх будинку.  

Люди були вимушені перекрити вулицю, бо загнані в тупик свавіллям чергового власника гуртожитку. Цього року його керівники та їх представники вже другий раз відключають на тривалий час світло у будівлі (гуртожиток не має давно газового опалення). Цим забажали вплинути на мешканців гуртожитку, аби ті полишили власні квартири, чи то пішли на рабські поступки «керманичам».Хоча за судовим рішенням компанії-власнику суворо заборонено відключати світло у будівлі.

…нині понад 30 родин, в яких проживає чимало дітей віком від пів рочку, скуті морозом. Люди втомилися благати про допомогу, тож перекрили рух транспорту, аби хоч цим привернути увагу влади до власної біди.

Мешканці гуртожитку прохають мера міста допомогти їм у біді», - пише Анфіса Букрєєва.

Фото: Фейсбук.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю