У Дніпропетровську відсвяткували День народження Сталіна (ФОТО)

22.12.2014 11:28

Дніпропетровськими організаціями Союз радянських офіцерів України, обласною організацією Радянський центр було організоване святкування 135 річниці від Дня народження І.В. Сталіна.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

За повідомленням ВО «Свобода» у Дніпропетровську, 21 грудня біля пам'ятника В.П. Чкалова, що на пр. К.Маркса, зібралися кілька десятків «шанувальників» червоних і путінської пятої колонни».

До участі у заході були запрошуються жителі міста та області, зацікавлені політичні партії та громадські організації.

Проведення такого свята викликало обурення у місцевих свободівців, бо влада допустила такий «шабаш».

«Ми підготувалися до "свята" ДР Сталіна краще за комуняк. Відвідали той червоний захід і наткнулися на численний кордон з міліціянтів, яких було врази більше,ніж охочих прийняти участь у заході.

Після коротких перемовин з керівництвом МВС було досягнуто угоди про "непобиття бабушок і дєдушєк" і про визнання міської влади Січеслава провокаторами,які допускають комуняцькі шабаши.

Міліція намагалася поводити себе чемно, за що дякуємо. Організаторам ДР Сталіна ми довели,що їхні дії зара є неприпустимими і запропонували їм,ввічливо, розійтися...Вони погодилися і розійшлися», - зазначається у повідомленні «Свободи».

В організації Союз радянських офіцерів України заявили, що "мітинг був коротким, так як представники партії Свобода і правий сектор організували на противагу несанкціонований мітинг «смерть ворогам», і готували можливі провокації проти ветеранів війни та праці. Необхідно віддати належне і гарнізону Дніпропетровської міліції по запобіганню можливих провокацій".

"У сучасних умовах на Дніпропетровщині - такий захід, сказати прямо, є небезпечним, хоч мітинг і пройшов без сутичок, арештів і вручень повісток у військкомат, разом з тим очікуються нападки на організаторів, можливі обшуки і порушення кримінальних справ", - додали у громадській організації.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет