У Дніпропетровську відсвяткували День народження Сталіна (ФОТО)

22.12.2014 11:28

Дніпропетровськими організаціями Союз радянських офіцерів України, обласною організацією Радянський центр було організоване святкування 135 річниці від Дня народження І.В. Сталіна.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

За повідомленням ВО «Свобода» у Дніпропетровську, 21 грудня біля пам'ятника В.П. Чкалова, що на пр. К.Маркса, зібралися кілька десятків «шанувальників» червоних і путінської пятої колонни».

До участі у заході були запрошуються жителі міста та області, зацікавлені політичні партії та громадські організації.

Проведення такого свята викликало обурення у місцевих свободівців, бо влада допустила такий «шабаш».

«Ми підготувалися до "свята" ДР Сталіна краще за комуняк. Відвідали той червоний захід і наткнулися на численний кордон з міліціянтів, яких було врази більше,ніж охочих прийняти участь у заході.

Після коротких перемовин з керівництвом МВС було досягнуто угоди про "непобиття бабушок і дєдушєк" і про визнання міської влади Січеслава провокаторами,які допускають комуняцькі шабаши.

Міліція намагалася поводити себе чемно, за що дякуємо. Організаторам ДР Сталіна ми довели,що їхні дії зара є неприпустимими і запропонували їм,ввічливо, розійтися...Вони погодилися і розійшлися», - зазначається у повідомленні «Свободи».

В організації Союз радянських офіцерів України заявили, що "мітинг був коротким, так як представники партії Свобода і правий сектор організували на противагу несанкціонований мітинг «смерть ворогам», і готували можливі провокації проти ветеранів війни та праці. Необхідно віддати належне і гарнізону Дніпропетровської міліції по запобіганню можливих провокацій".

"У сучасних умовах на Дніпропетровщині - такий захід, сказати прямо, є небезпечним, хоч мітинг і пройшов без сутичок, арештів і вручень повісток у військкомат, разом з тим очікуються нападки на організаторів, можливі обшуки і порушення кримінальних справ", - додали у громадській організації.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет