У Дніпропетровську відсвяткували День народження Сталіна (ФОТО)

22.12.2014 11:28

Дніпропетровськими організаціями Союз радянських офіцерів України, обласною організацією Радянський центр було організоване святкування 135 річниці від Дня народження І.В. Сталіна.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

За повідомленням ВО «Свобода» у Дніпропетровську, 21 грудня біля пам'ятника В.П. Чкалова, що на пр. К.Маркса, зібралися кілька десятків «шанувальників» червоних і путінської пятої колонни».

До участі у заході були запрошуються жителі міста та області, зацікавлені політичні партії та громадські організації.

Проведення такого свята викликало обурення у місцевих свободівців, бо влада допустила такий «шабаш».

«Ми підготувалися до "свята" ДР Сталіна краще за комуняк. Відвідали той червоний захід і наткнулися на численний кордон з міліціянтів, яких було врази більше,ніж охочих прийняти участь у заході.

Після коротких перемовин з керівництвом МВС було досягнуто угоди про "непобиття бабушок і дєдушєк" і про визнання міської влади Січеслава провокаторами,які допускають комуняцькі шабаши.

Міліція намагалася поводити себе чемно, за що дякуємо. Організаторам ДР Сталіна ми довели,що їхні дії зара є неприпустимими і запропонували їм,ввічливо, розійтися...Вони погодилися і розійшлися», - зазначається у повідомленні «Свободи».

В організації Союз радянських офіцерів України заявили, що "мітинг був коротким, так як представники партії Свобода і правий сектор організували на противагу несанкціонований мітинг «смерть ворогам», і готували можливі провокації проти ветеранів війни та праці. Необхідно віддати належне і гарнізону Дніпропетровської міліції по запобіганню можливих провокацій".

"У сучасних умовах на Дніпропетровщині - такий захід, сказати прямо, є небезпечним, хоч мітинг і пройшов без сутичок, арештів і вручень повісток у військкомат, разом з тим очікуються нападки на організаторів, можливі обшуки і порушення кримінальних справ", - додали у громадській організації.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат