У Дніпропетровську відкрили перший регіональний бізнес-інкубатор InnovationBox (ФОТО)

17.12.2014 12:28

16 грудня у Дніпропетровську запрацював перший регіональний бізнес-інкубатор InnovationBox- спеціальна структура, де створенні всі умови для стартового розвитку малих та середніх підприємств.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу облради.

Бізнесменів-початківців тут безкоштовно забезпечать площею, засобами зв'язку, оргтехнікою, необхідним обладнанням та навчанням персоналу, консалтингом, а також різноманітними послугами від секретарських, бухгалтерських, юридичних до допомоги в залученні ресурсів на розвиток справи та виходу на ринок. Крім того, вони зможуть перейняти досвід успішних бізнесменів, які готові поділитись з початківцями своїми знаннями.

«Молоді підприємці - наш ресурс. Ми допомагаємо активним людям знайти себе в житті і отримати самореалізацію. Це - соціальна місія влади. У подальшому планується створити у регіоні цілу мережу бізнес-інкубаторів та залучити до малого і середнього підприємництва жителів як великих міст так і малих населених пунктів. Всі проекти включили до регіональної програми з розвитку малого та середнього підприємництва у 2015-2016 роках», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.Після відкриття бізнес-інкубатору на конкурсній основі будуть відібрані 10 кращих проектів, а переможці вже за кілька років зроблять свій бізнес успішним. Перевага надається командам, які працюють у сфері інноваційних технологій, енергозбереження та туризму. Крім того, претенденти повинні відповідати певним критеріям: мати перспективну бізнес-ідею, команду, яка втілить ідею у життя, здатність проекту генерувати доходи та сплачувати податки.

Резидентів відбиратиме спостережна рада у складі представників обласної ради, університету ім. А. Нобеля, венчурних фондів, бізнес-експерти та експерти у сфері інновацій, незалежні профільні фахівці, керівництво бізнес-інкубатора.Як стати резидентом бізнес-інкубатору?

Бізнес-інкубатор InnovationBox знаходиться у Дніпропетровську за адресою: вул. Ю. Словацького, 5А, у приміщенні Дніпропетровського університету ім. Альфреда Нобеля.

Аби стати його резидентом необхідно заповнити заявку, надати коротку презентацію свого проекту; пройти співбесіду та захистити свій проект перед спостережною радою.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті:

http://www.innovationbox.com.ua/

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю