У Дніпропетровську відкрили перший регіональний бізнес-інкубатор InnovationBox (ФОТО)

17.12.2014 12:28

16 грудня у Дніпропетровську запрацював перший регіональний бізнес-інкубатор InnovationBox- спеціальна структура, де створенні всі умови для стартового розвитку малих та середніх підприємств.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу облради.

Бізнесменів-початківців тут безкоштовно забезпечать площею, засобами зв'язку, оргтехнікою, необхідним обладнанням та навчанням персоналу, консалтингом, а також різноманітними послугами від секретарських, бухгалтерських, юридичних до допомоги в залученні ресурсів на розвиток справи та виходу на ринок. Крім того, вони зможуть перейняти досвід успішних бізнесменів, які готові поділитись з початківцями своїми знаннями.

«Молоді підприємці - наш ресурс. Ми допомагаємо активним людям знайти себе в житті і отримати самореалізацію. Це - соціальна місія влади. У подальшому планується створити у регіоні цілу мережу бізнес-інкубаторів та залучити до малого і середнього підприємництва жителів як великих міст так і малих населених пунктів. Всі проекти включили до регіональної програми з розвитку малого та середнього підприємництва у 2015-2016 роках», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.Після відкриття бізнес-інкубатору на конкурсній основі будуть відібрані 10 кращих проектів, а переможці вже за кілька років зроблять свій бізнес успішним. Перевага надається командам, які працюють у сфері інноваційних технологій, енергозбереження та туризму. Крім того, претенденти повинні відповідати певним критеріям: мати перспективну бізнес-ідею, команду, яка втілить ідею у життя, здатність проекту генерувати доходи та сплачувати податки.

Резидентів відбиратиме спостережна рада у складі представників обласної ради, університету ім. А. Нобеля, венчурних фондів, бізнес-експерти та експерти у сфері інновацій, незалежні профільні фахівці, керівництво бізнес-інкубатора.Як стати резидентом бізнес-інкубатору?

Бізнес-інкубатор InnovationBox знаходиться у Дніпропетровську за адресою: вул. Ю. Словацького, 5А, у приміщенні Дніпропетровського університету ім. Альфреда Нобеля.

Аби стати його резидентом необхідно заповнити заявку, надати коротку презентацію свого проекту; пройти співбесіду та захистити свій проект перед спостережною радою.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті:

http://www.innovationbox.com.ua/

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю