У Дніпропетровську відкрили перший регіональний бізнес-інкубатор InnovationBox (ФОТО)

17.12.2014 12:28

16 грудня у Дніпропетровську запрацював перший регіональний бізнес-інкубатор InnovationBox- спеціальна структура, де створенні всі умови для стартового розвитку малих та середніх підприємств.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу облради.

Бізнесменів-початківців тут безкоштовно забезпечать площею, засобами зв'язку, оргтехнікою, необхідним обладнанням та навчанням персоналу, консалтингом, а також різноманітними послугами від секретарських, бухгалтерських, юридичних до допомоги в залученні ресурсів на розвиток справи та виходу на ринок. Крім того, вони зможуть перейняти досвід успішних бізнесменів, які готові поділитись з початківцями своїми знаннями.

«Молоді підприємці - наш ресурс. Ми допомагаємо активним людям знайти себе в житті і отримати самореалізацію. Це - соціальна місія влади. У подальшому планується створити у регіоні цілу мережу бізнес-інкубаторів та залучити до малого і середнього підприємництва жителів як великих міст так і малих населених пунктів. Всі проекти включили до регіональної програми з розвитку малого та середнього підприємництва у 2015-2016 роках», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.Після відкриття бізнес-інкубатору на конкурсній основі будуть відібрані 10 кращих проектів, а переможці вже за кілька років зроблять свій бізнес успішним. Перевага надається командам, які працюють у сфері інноваційних технологій, енергозбереження та туризму. Крім того, претенденти повинні відповідати певним критеріям: мати перспективну бізнес-ідею, команду, яка втілить ідею у життя, здатність проекту генерувати доходи та сплачувати податки.

Резидентів відбиратиме спостережна рада у складі представників обласної ради, університету ім. А. Нобеля, венчурних фондів, бізнес-експерти та експерти у сфері інновацій, незалежні профільні фахівці, керівництво бізнес-інкубатора.Як стати резидентом бізнес-інкубатору?

Бізнес-інкубатор InnovationBox знаходиться у Дніпропетровську за адресою: вул. Ю. Словацького, 5А, у приміщенні Дніпропетровського університету ім. Альфреда Нобеля.

Аби стати його резидентом необхідно заповнити заявку, надати коротку презентацію свого проекту; пройти співбесіду та захистити свій проект перед спостережною радою.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті:

http://www.innovationbox.com.ua/

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат