У Дніпропетровську Корбан відкриє диспетчерську швидкої разом із заступником міністра

15.12.2014 16:07

Завтра, 16 грудня, за участі заступника губернатора Геннадія Корбана та заступника Міністра охорони здоров’я України Наталії Лісневської у Дніпропетровську відбудеться відкриття Єдиної регіональної оперативної диспетчерської служби.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Диспетчерську відкривають після завершення реконструкції та оснащення у міській лікарні швидкої медичної допомоги.

Введення в експлуатацію оперативно-диспетчерської служби забезпечить вільний доступ мешканців регіону до послуг екстреної медичної допомоги. Значно покращиться своєчасність і якість її надання. Це підвищить ефективність використання ресурсу бригад, забезпечить 100% контроль над часом доїзду бригади «швидкої» до пацієнта.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю