У Дніпрі журналістам розкажуть, як правильно висвітлювати ЛГБТ-проблематику

18.07.2017 13:45

Програма Gender Stream приймає заявки на участь в дводенному тренінгу «Friendly ЗМІ». Організаторами заходу є громадська організація «Гендерний клуб Дніпро», спільно з фондом підтримки малих ініціатив «Allies in Action».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала координатор проекту Ольга Полякова, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .

Тренінг відбудеться 12 - 13 серпня для журналісток та журналістів, редакторок та редакторів, студенток та студентів відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів, сфера діяльності яких зосереджується в місті Дніпро та області.

Заявки на участь в тренінгу приймаються до 31 липня 2017 року за посиланням.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Протягом тренінгу розглядатимуться такі питання:

- Поняття про форми та ознаки дискримінації - Що таке злочини на ґрунті ненависті та як їх виявляти? - Юридичні аспекти та законодавство у сфері протидії дискримінації - Причини замовчування ЛГБТ-проблематики у медіа, образи спільноти в національних та регіональних медіа - Як коректно писати про ЛГБТ: словник термінів, джерела, тематичне розмаїття - Практичні заняття, розгляди кейсів, мозкові штурми та обговорення

Програмою передбачено безкоштовне харчування, проживання та проїзд до місця події.

Комментарии
Елена
18.07.2017
В АТО, всех этих "глубых", чтобы с автоматом в руках, с врагом свой позор смывали!!!!!
Днепр
18.07.2017
Задрали, другим нечем заняться, кроме как проблемами голубых?
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет