У Дніпрі працюватимуть 134 ялинкові базари

03.12.2019 12:45

У Дніпрі визначено місця офіційного продажу ялинок – це 134 адреси у різних районах міста. Ще кілька днів знадобиться, аби укласти відповідні договори з підприємцями. Після цього ялинки можна буде виставляти на продаж. Зазначимо, що в 2018 році було подано 111 заявок і відповідно стільки ж дозволів видано. Про це повідомляє інтернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" з посиланням на прес-службу міськради.

«Ми вирішили не перешкоджати людям в їх можливості заробити. Ялинки – це дуже короткий сезонний товар. Усі точки продажу рішенням виконавчого комітету розподілили більш-менш рівномірно по всій території міста. У кожному мікрорайоні у мешканців буде можливість придбати ялинку, яка буде легальною. Ми на себе беремо відповідальність за контроль за розміщеними точками і за дотриманням ними правил благоустрою. Також, щоб вони потім прибирали навколо своїх ялинкових базарів і за те, щоб протягом доби першого січня обов'язково вивезли усі нереалізовані дерева. Якщо другого січня ці ялинки прибиратимуть комунальні підприємства, то на підприємців випишуть штрафи на суму вивезення», – розповів начальник інспекції з благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз.

Перший заступник начальника Дніпропетровського лісового та мисливського господарства Валерій Величко зазначив, що крім зазначених пунктів, купити ялинку можна буде і у лісгоспах.

«Ціни залишилися такими же, як і торік, – ми їх не піднімали. У горщиках метрові ялинки коштуватимуть від 400 грн, а зрізані – від 100. Крім того, чипування залишається в тому ж масштабі – закон ніхто не скасовував. Це або чип, або стрейч-стрічка. Заготовки ялинок для реалізації йдуть на спеціальних плантаціях, що закладаються спеціально на зимові свята. У нас зараз у наявності 94 гектари плантацій і понад 100 тисяч ялинок, які можна реалізувати. Щороку ми засаджуємо певну кількість нових саджанців (15 – 20 гектарів), щоб був ялинковий оборот», – розповів Валерій Величко.

Водночас Руслан Мороз зазначив, що як і минулого року можуть з'явитися нелегальні точки продажу. Так, у 2018-му було складено 22 протоколи про подібні адміністративні порушення і один ялинковий базар демонтували. «Цьогоріч ми не зосереджуватимемося на протоколах, хоча їх ми теж складатимемо, але застосувавши до нелегальних ялинкових базарів схему, як до нелегальної вуличної торгівлі, – усі будуть вивезені й утилізовані», – розповів Руслан Мороз.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю