Троллейбусы на батарейках протестируют на Солнечном

05.05.2016 10:28

Долгая история с закупкой 10 троллейбусов на 44 млн грн в Днепропетровске  получила неожиданный поворот. Теперь вместо 10 троллейбусов город закупит 8 простых и 2 троллейбуса на автономном ходуДля этого даже отменили тендер.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

29 апреля на Вестнике госзакупок появилось объявление об отмене тендера на закупку 10 троллейбусов. Причина: отсутствие дальнейшей потребности в закупке товаров.

vestnik-zakupok

Мы позвонили директору КП «Днепропетровский электротранспорт» Владимиру Легкому и выяснили, что планируют купить 8 обычных троллейбусов и 2 машины с автономным ходом.

dnepr-gorelektrotrans

«Через неделю, максимум через 10 дней мы объявим новые торги сказал Владимир Легкий. – В 10-ти обычных троллейбусах уже нет необходимости. Два троллейбуса с автономным ходом мы сначала протестируем на ж/м Солнечный. И по результатам будет видно: нужно ли тянуть на ж/мПарус от ул. Панаса Мирного сеть и делать подстанцию или же можно до ул. Панаса Мирного дотянуть сеть, а дальше ехать на автономном ходу».

Новый тендер пройдет в течение месяца с момента публикации объявления на сайте. «Ожидаемая стоимость закупки в эквиваленте составляет больше 133 тыс. евро. Это уже международный тендер,  сказал директор коммунального предприятия. – И по новому закону 30 дней в электронном виде будут проходить торги».

В Украине такие троллейбусы могут производить несколько предприятий. «Такие троллейбусы «Богдан» делал для Польши,  сказал Владимир Легкий. – Насколько мне известно, есть технические условия на заводе во Львове. Возможно, еще их может делать ЮМЗ. Во Львове цена троллейбуса на автономке  около 7 млн грн».

lvov

К середине июня будет готова экспертиза проекта по троллейбусной линии до ул. Панаса Мирного. «Мы подготовили информацию в горкоммунхоз какие тендеры нужно провести для закупки материалов для ремонта троллейбусной линии до Ледового дворца,  сказал директор КП «Днепропетровский электротранспорт». – В следующем году по результатам откатки новых троллейбусов на автономном ходу примем решение по троллейбусной линии на жм Сокол: строить линию или можно обойтись автономными троллейбусами».

На 8 обычных и 2 троллейбуса на автономном ходу планируют потратить отложенные 44 млн грн. «Будем смотреть по проведению торгов, сколько средств будет не хватать, и будет решаться этот вопрос»,  сказал Владимир Легкий.

Комментарии
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат