Троллейбусы на батарейках протестируют на Солнечном

05.05.2016 10:28

Долгая история с закупкой 10 троллейбусов на 44 млн грн в Днепропетровске  получила неожиданный поворот. Теперь вместо 10 троллейбусов город закупит 8 простых и 2 троллейбуса на автономном ходуДля этого даже отменили тендер.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

29 апреля на Вестнике госзакупок появилось объявление об отмене тендера на закупку 10 троллейбусов. Причина: отсутствие дальнейшей потребности в закупке товаров.

vestnik-zakupok

Мы позвонили директору КП «Днепропетровский электротранспорт» Владимиру Легкому и выяснили, что планируют купить 8 обычных троллейбусов и 2 машины с автономным ходом.

dnepr-gorelektrotrans

«Через неделю, максимум через 10 дней мы объявим новые торги сказал Владимир Легкий. – В 10-ти обычных троллейбусах уже нет необходимости. Два троллейбуса с автономным ходом мы сначала протестируем на ж/м Солнечный. И по результатам будет видно: нужно ли тянуть на ж/мПарус от ул. Панаса Мирного сеть и делать подстанцию или же можно до ул. Панаса Мирного дотянуть сеть, а дальше ехать на автономном ходу».

Новый тендер пройдет в течение месяца с момента публикации объявления на сайте. «Ожидаемая стоимость закупки в эквиваленте составляет больше 133 тыс. евро. Это уже международный тендер,  сказал директор коммунального предприятия. – И по новому закону 30 дней в электронном виде будут проходить торги».

В Украине такие троллейбусы могут производить несколько предприятий. «Такие троллейбусы «Богдан» делал для Польши,  сказал Владимир Легкий. – Насколько мне известно, есть технические условия на заводе во Львове. Возможно, еще их может делать ЮМЗ. Во Львове цена троллейбуса на автономке  около 7 млн грн».

lvov

К середине июня будет готова экспертиза проекта по троллейбусной линии до ул. Панаса Мирного. «Мы подготовили информацию в горкоммунхоз какие тендеры нужно провести для закупки материалов для ремонта троллейбусной линии до Ледового дворца,  сказал директор КП «Днепропетровский электротранспорт». – В следующем году по результатам откатки новых троллейбусов на автономном ходу примем решение по троллейбусной линии на жм Сокол: строить линию или можно обойтись автономными троллейбусами».

На 8 обычных и 2 троллейбуса на автономном ходу планируют потратить отложенные 44 млн грн. «Будем смотреть по проведению торгов, сколько средств будет не хватать, и будет решаться этот вопрос»,  сказал Владимир Легкий.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

В ході перевірки одного з суб’єктів господарювання працівниками ГУ ДФС встановлені взаємовідносини з контрагентами, по яких внесена інформація до бази даних суб’єктів фіктивного підприємництва та наявні пояснення та протоколи допиту директорів щодо непричетності до ведення фінансово – господарської діяльності.

Аналізом баз даних ДФС України та відповідно наданих до перевірки документів встановлено, що ТОВ «С» реалізовано на ТОВ «М» кондиціонер та супутні послуги.

Проте, ланцюг та фізична можливість надання послуг у ТОВ «С» відсутні.

В Єдиному реєстрі досудових розслідувань по ТОВ «С» наявна інформація щодо порушення кримінального провадження за ознаками кримінальних порушень, передбачених ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України, відповідно якого досудовим розслідуванням встановлено здійснення ТОВ «С» безтоварних операцій, які спрямовані на надання послуг з формування штучного податкового кредиту.

До перевірки надано тільки договори та видаткові накладні/акти виконаних робіт. Для підтвердження факту здійснення господарської діяльності по придбанню ТМЦ не надано сертифікатів якості, інформації щодо приймання-передачі зазначеного товару матеріально - відповідальними особами, документально не підтверджено складський облік, не надано товарно-транспортні накладні.

  Крім того проведеною перевіркою встановлено, що ТОВ «М» здійснювало відшкодування вартості палива працівникам, які в той час перебували у відпустці або були звільнені, встановлені факти несвоєчасної реєстрації податкових накладних.

За результатами перевірки донараховано підприємству 942,4 тис. грн податкових зобов’язань разом із штрафними санкціями, які сплачені підприємством до бюджету у повному обсязі.

 

Подробнее

За січень - квітень 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 36 млрд 493,4 млн грн, що перевищує надходження січня - квітня минулого року майже на 8 млрд 265,2 млн грн, або на 29,3 %. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом поточного року спрямовано 27 млрд 055,7 млн грн (у тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 7 млрд 329,1 млн грн), що на 6 млрд 120,1 млн грн (або на 29,2%) більше надходжень відповідного періоду 2018 року.

До місцевих бюджетів області від платників регіону надійшло 9 млрд 437,7 млн гривень. Це на 2 млрд 145,1 млн грн (або на 29,4%) більше фактичних надходжень чотирьох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - квітні 2019 року в області зібрано 5 млрд 24,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 887,0 млн грн (або на 21,4%).

 

 

Подробнее

«За результатами цьогорічної деклараційної кампанії громадянами та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність Дніпропетровщини подано 39328 декларацій про майновий стан та доходи, що на 9 декларацій більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 4 млрд 049,0 млн грн, що на 1 млрд 500,8 млн грн більше, ніж у минулому році. До сплати нараховано 99,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб,  що на 10,6 млн грн більше, ніж у минулому році та 13,1 млн грн військового збору, на 1,5 млн грн більше, ніж у 2018 році», - повідомила заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Серед декларантів є й мільйонери. Доходи у розмірі понад 1 мільйон гривень задекларували 273 громадянина з загальною сумою задекларованих  доходів 2 млрд 600,0 млн гривень. Суми задекларованих ними зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору складають 34,6 млн грн та 3,85 млн грн відповідно.

Також нагадуємо платникам податків, що суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій річній декларації, необхідно сплатити до 1 серпня 2019 року.

Попри завершення деклараційної кампанії, ще до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2018 року. На сьогодні вже 4907 мешканців Дніпропетровщини скористалися такою можливістю. Задекларована ними сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню на розрахункові рахунки платників, склаладає 10,7 млн гривень.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет